Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro | Smartwatch premium w GSM24.pl


Huawei Watch GT 3 Pro to smartwatch klasy premium dostępny w wersji z eleganckim oraz sportowym paskiem. Wygodnie leży na nadgarstku i nie zsuwa się w trakcie aktywności fizycznej. Na uwagę zasługuje wykonanie zegarka — smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro wyprodukowany został z tytanu, a jego spód stanowi wytrzymała ceramika. Wyświetlacz AMOLED pokryto szkłem szafirowym. Obudowa jest bardzo solidna i zaleca się ją zwolennikom masywnych zegarków.

Ekran posiada średnicę 1.43 cala, która sprawia, że zegarek Huawei Watch GT 3 Pro jest wygodny w użytkowaniu, a wszystkie ikony pozostają czytelne. Poziom jasności ekranu dostosowuje się do warunków pogodowych, dzięki czemu z łatwością skorzystasz z zegarka także w dużym nasłonecznieniu. Na plus zasługuje szybka reakcja na dotyk i brak opóźnień w działaniu.

Smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro | Bateria, funkcje sportowe


Według obietnic producenta Huawei Watch 3 GT Pro jest w stanie pracować nawet 14 dni na jednym ładowaniu. Ta obietnica sprawdza się w 100%! Jeśli korzystasz ze smartwatcha bardzo intensywnie, ilość ta wynosi 8 dni, jednak wciąż jest to niezwykle zadowalający wynik.

Klienci szukający zegarka, będącego doskonałym asystentem podczas treningów powinni postawić na model Huawei Watch GT 3 Pro Sport z dwoma funkcjami biegowymi oraz pięcioma funkcjami śledzenia aktywności.

Zegarek Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro występuje w dwóch wersjach - tytanowej i ceramicznej. Zegarki z tych materiałów uchodzą za najbardziej luksusowe, cechują się najbardziej wytrzymałą kopertą, a użyte tworzywo nie ma wpływu na ich wagę - są lekkie i nie obciążają nadgarstka. Tytanowy smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro jest nawet o 40% lżejszy od tradycyjnych zegarków stalowych i nie posiada w swoim składzie żadnego składnika uczulającego, dzięki czemu mogą go nosić także alergicy i osoby o skórze wrażliwej. Modele ceramiczne to jedne z najczęściej wybieranych zegarków, głównie poprzez swój nowoczesny i designerski wygląd. Mają zupełnie gładką powierzchnię, która zupełnie się nie rysuje. Ceramiczna obudowa Huawei Watch GT 3 Pro powstała w temperaturze 1 500°C i została wykończona diamentowym polerowaniem proszkowym.

Wygląd tarczy dopasujesz do własnych upodobań, zmieniającej się pory dnia oraz faz księżyca. Spersonalizuj swój zegarek i na wyświetlaczu ustawisz także swoje zdjęcie!