Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro | Smartwatch premium w GSM24.pl


Huawei Watch GT 3 Pro to smartwatch klasy premium dostępny w wersji z eleganckim oraz sportowym paskiem. Wygodnie leży na nadgarstku i nie zsuwa się w trakcie aktywności fizycznej. Na uwagę zasługuje wykonanie zegarka — smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro wyprodukowany został z tytanu, a jego spód stanowi wytrzymała ceramika. Wyświetlacz AMOLED pokryto szkłem szafirowym. Obudowa jest bardzo solidna i zaleca się ją zwolennikom masywnych zegarków.

Ekran posiada średnicę 1.43 cala, która sprawia, że zegarek Huawei Watch GT 3 Pro jest wygodny w użytkowaniu, a wszystkie ikony pozostają czytelne. Poziom jasności ekranu dostosowuje się do warunków pogodowych, dzięki czemu z łatwością skorzystasz z zegarka także w dużym nasłonecznieniu. Na plus zasługuje szybka reakcja na dotyk i brak opóźnień w działaniu.

Smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro | Bateria, funkcje sportowe


Według obietnic producenta Huawei Watch 3 GT Pro jest w stanie pracować nawet 14 dni na jednym ładowaniu. Ta obietnica sprawdza się w 100%! Jeśli korzystasz ze smartwatcha bardzo intensywnie, ilość ta wynosi 8 dni, jednak wciąż jest to niezwykle zadowalający wynik.

Klienci szukający zegarka, będącego doskonałym asystentem podczas treningów powinni postawić na model Huawei Watch GT 3 Pro Sport z dwoma funkcjami biegowymi oraz pięcioma funkcjami śledzenia aktywności.