Smartband Huawei Band 6

Huawei Band 6 | GSM24.pl


Huawei Band 6 zostały okrzyknięte jednymi z najchętniej wybieranych opasek roku 2021. Ich popularność zapewniły znakomite podzespoły, smukły wygląd i duża ilość wariantów kolorystycznych. W ofercie GSM24.pl znajdują się opaski Huawei Band 6 w aż 4 ciekawych kolorach – klasycznej czerni, ciemnej zieleni, pomarańczy oraz pudrowym różu. Cechą szczególną opasek jest wysokiej jakości wyświetlacz o wyjątkowym natężeniu barw i doskonałej rozdzielczości. Dowiedz się więcej o opaskach Huawei Mi Band 6 i złóż swoje zamówienie w sklepie online GSM24.pl.

Opaska Huawei Band 6 | Co warto o niej wiedzieć?


Opaska Huawei Band 6 posiada ekran o przekątnej 1,47” wykonany w technologii AMOLED. Jego rozdzielczość wynosi 194 x 368 px, co pozwala na uzyskanie 282 ppi – zaskakujący wynik, który dotychczas nie był spotykany w budżetowych zegarkach. Ekran umożliwia przeglądanie wszystkich treści wygodnie i sprawnie, a jego proporcje umożliwiają zaprezentowanie więcej tekstu oraz grafik.

Band 6 Huawei to urządzenie stworzone także z myślą o sportowcach. Zawiera krokomierz, licznik spalonych kalorii, pomiar czasu aktywności oraz treningu, a także będzie w stanie skontrolować obciążenie organizmu swoich użytkowników. Dodatkowo przy pomocy Huawei Band 6 możesz monitorować swój sen i stres.

Huawei Mi Band 6 | Jakie możliwości daje?


Opaska Huawei Band 6 wyświetla zegar nawet przy zablokowanym ekranie. Aby uruchomić tę funkcję, wystarczy wybrać taką opcję w ustawieniach zegarka – do wyboru producent pozostawił 5, 10, 15 lub 20 minut czasu wyświetlania.

Dużym atutem opaski Band 6 Huawei jest długi czas pracy. Zegarek jest w stanie wytrzymać około 14 dni po jednokrotnym naładowaniu. Dzięki temu możesz bez obaw zabrać go ze sobą na dłuższy wyjazd i nie dokładać do bagażu niepotrzebnych ładowarek – to wielka wygoda. Szybki czas ładowania to kolejna zaleta bestsellerowego zegarka od producenta Huawei. Jeśli w pewnym momencie zabraknie mu energii, pełne ładowanie wyniesie nie więcej niż 1.5 godziny.

Smartband Huawei Band 6 | Zamów w GSM24.pl


Kup zegarek Huawei Band 6 w sklepie GSM24 w korzystnej cenie. Każdy zegarek podlega 24-miesięcznej gwarancji producenta. Jeśli zdecydujesz się kupić więcej niż jeden model lub do zegarka dobierzesz inne produkty z naszego asortymentu, wysyłka będzie gratis. Każdy prezentowany smartwatch Huawei Band 6 jest nowy i oryginalny. Istnieje możliwość zwrotu produktów nawet do 14 dni po ich otrzymaniu. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą więcej informacji o oferowanych przez nas modelach. Zapraszamy do zakupów!