Watch 3 Pro

Smartwatch Huawei Watch 3 Pro

Zegarek Huawei Watch 3 Pro sprawdzi się w każdej sytuacji i odpowie na potrzeby wielu użytkowników, którzy szukają zegarka z szerokim wyborem funkcji sportowych. Na rynku wyróżnia go przede wszystkim klasyczny wygląd i wysokiej jakości materiały, z których został wykonany. Smartwatch Huawei Watch 3 Pro jest dostępny z eleganckim paskiem z ecoskóry lub srebrną bransoletą.

Seria Watch 3 Pro wyróżnia się na rynku również dużą i wytrzymałą baterią, pozwalającą na pracę do 5 dni. Mnogość funkcji ucieszy najbardziej wymagających użytkowników, a obrotowy pierścień pozwoli na sprawne poruszanie się po menu. Możliwe jest precyzyjne powiększanie i pomniejszanie obrazu, a sam ekran odporny jest na zarysowania i odciski palców. Dzięki ceramicznemu spodowi, zegarek Huawei 3 Pro jest przyjemny w dotyku.

Funkcje zegarka Huawei Watch 3 Pro

W Smartwatch Huawei 3 Pro znajdziemy 100 funkcji treningowych: 19 profesjonalnych dyscyplin, 12 rodzajów aktywności na świeżym powietrzu, 7 trybów halowych oraz 85 niestandardowych ćwiczeń. Dużym atutem modelu zegarka Huawei z serii Watch 3 Pro jest odporność na wstrząsy oraz wodoszczelność 5 ATM. Smartwatch 3 Pro pozwala również na rejestrowanie kluczowych danych treningowych, dzięki czemu będziesz znał postępy w swoim treningu.

Pozostałe funkcje zegarka Watch 3 Pro to m.in. płatności NFC, monitorowanie pulsu, natlenienia krwi, poziomu stresu i jakości snu. Obsługa eSIM z kolei umożliwi pozostawienie telefonu w domu, idąc np. na trening i jednocześnie będąc stale w kontakcie z bliskimi.

Zachęcamy do sprawdzenia jednych z najlepszych modeli na rynku!