Huawei Band 7

Huawei Band 7

Zegarek od Huawei to zupełnie nowy poziom wsparcia nie tylko w czasie treningów, ale także przy codziennych obowiązkach. Pasek z oddychającego tworzywa sztucznego, ogromny ekran, mnóstwo przydatnych funkcji oraz bateria wytrzymująca przez wiele dni to wszystko, czego możesz wymagać od smartwatcha.

Huawei Band 7 z maksymalnym ekranem

Huawei odszedł od okrągłych, niewielkich wyświetlaczy na rzecz znacznie większych prostokątnych. W ten sposób udało się stworzyć ekran 1,47 cala w technologii AMOLED otoczony ultrawąską ramką. Uzyskany efekt wizualny unoszącego się niemal wyświetlacza robi niezwykłe wrażenie, jednak najważniejsza jest dobra widoczność uruchamianych aplikacji oraz większa swoboda korzystania z ich możliwości. Z tego powodu Huawei Band 7 Smartband zyskuje ogromną popularność wśród osób, które często korzystają ze swojego zegarka, zamiast wyciągać telefon.

Huawei Band 7 zawsze przy Tobie

Nowoczesna, pojemna bateria oraz algorytmy zarządzające zużyciem energii pozwalają korzystać ze smartwatcha nawet do 2 tygodni. Jeśli jednak zapomnisz po tym czasie naładować swój Huawei Band 7, podłącz go na zaledwie 5 minut (w czasie gdy będziesz ubierać się do wyjścia), by zyskać dodatkowe 2 dni działania urządzenia. Jest to zasługa ultraszybkiego ładowania.
Dlaczego warto mieć przy sobie zawsze smartwatch Huawei Band 7? Szybko zastąpi Ci on telefon komórkowy. Otrzymasz wszystkie powiadomienia, z możliwością błyskawicznej odpowiedzi na SMS czy post na mediach społecznościowych.

Osobisty trener? Tylko Huawei Band 7!

Czy Twoim trenerem może zostać ultralekki zegarek Band 7? Huawei posiada nie tylko liczne czujniki do pomiaru stanu Twojego ciała, ale również zaawansowane programy do Twojej dyspozycji. Pulsoksymetr z regularnymi pomiarami przez całą dobę, ciągły pomiar tętna czy poziom nawodnienia to tylko podstawowe pomiary dokonywane przez Twój smartwatch.

Na tej podstawie określany jest poziom snu. Algorytm premiuje chodzenie spać o podobnej porze każdego dnia oraz nieprzerwany czas snu przez sześć do ośmiu godzin. Rejestrowane są również drobne drzemki w czasie dnia. TruSleep podpowie również, jak poprawić jakość snu, a dzięki temu polepszyć Twoje samopoczucie.

Huawei Band 7 zadba również o Twoje ćwiczenia, śledząc ich intensywność oraz czas. Chętnie wyświetli porady oraz zaproponuje dodatkowy układ ćwiczeń, by zwiększyć efektywność treningu. Rozpoznawanie najważniejszych dyscyplin sportu pozwala na większą indywidualizacją dobieranych programów treningowych.