Huawei Watch 3

Huawei Watch 3

Huawei Watch 3 to elegancki smartwatch z topowymi podzespołami. Wykonany z wyjątkowo wytrzymałych tworzyw, zawierający wiele praktycznych funkcji, z których możesz skorzystać podczas codziennego użytkowania, a także w trakcie treningu. Dostępny z paskiem w trzech wariantach: skórzanym, stalowym oraz silikonowym. Minimalistyczny i pasujący do wielu stylizacji — także oficjalnych. Po zapięciu stabilnie leży na nadgarstku, z pewnością nie zsunie się w trakcie intensywnych treningów.

W zestawie z smartwatchem klient otrzymuje także kabel i magnetyczną stację do ładowania bezprzewodowego. Za jej pomocą urządzenie w krótkim czasie zyska energię niezbędną do pracy.

Smartwatch Huawei Watch 3 | Ekran, budowa


Przekątna ekranu zegarka o rozdzielczości 466 x 466 px wynosi 1,43”. Producent zastosował w jego przypadku technologię AMOLED, dzięki której wyświetlane kolory są bardzo nasycone. Wyświetlacz jest przestronny, wszystkie znajdujące się na nim ikony pozostają czytelne, a poziom jasności pozwala w komfortowy sposób korzystać z urządzenia nawet w dużym nasłonecznieniu. Ekran chroniony jest przed nieestetycznymi odciskami palców i zarysowaniami poprzez nanopowłokę.

Smartwatch Huawei Watch 3 wyprodukowano przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Dolna część koperty stworzona została z ceramiki, materiału niezwykle przyjaznego dla skóry i miłego w dotyku. Tarcza składa się ze stali nierdzewnej, która jest gwarancją niezniszczalności nawet przy intensywnym użytkowaniu. Całość jest szczelna — zegarek Huawei Watch 3 wyróżnia się wodoodpornością o klasie 5 ATM. Oznacza ona, że Huawei Watch Series 3 może bez obaw przebywać w płytkiej wodzie i pozostać na ręce również w momencie kąpieli.

Zegarek Huawei Watch 3 | Czujniki, funkcje sportowe


Huawei Watch 3 smartwatch został wyposażony w następujące czujniki: akcelerometr, barometr, magnetometr, pulsoksymetr (SpO2), termometr oraz żyroskop. Oprócz podstawowych funkcji telefonicznych obejmujących między innymi szukanie telefonu i odbieranie połączeń można skorzystać z wielu funkcji sportowych. Należy do nich przygotowanie wydolnościowe, treningi biegowe, monitorowanie tętna i wiele więcej.