Huawei Watch GT 2

Huawei Watch GT 2


Huawei Watch GT 2 to elegancki smartwatch dla kobiet i mężczyzn. Zalety zegarka to długi czas pracy, dopracowany design oraz wiele sportowych funkcji. Dostępne modele to Huawei Watch GT 2 damski ze złotym paskiem, skórzanym i silikonowym. Design zegarka sprawia, że z powodzeniem posłuży on zarówno na siłowni, jak i na spotkaniu biznesowym. Przekątna wyświetlacza to aż 1,39", dzięki czemu wszystkie ikony oraz pozostałe elementy są doskonale widoczne.

Huawei Watch GT2 damski | Czas pracy i bateria


Magnetyczna konstrukcja to nie tylko elegancki dodatek! Po zdjęciu zegarka posłuży do jego ładowania. Zegarek Huawei Watch GT 2 ładuje się szybko i pełną baterię możesz osiągnąć już w mniej niż 1.5 godziny. Czas pracy na baterii wynosi do 14 dni normalnego użytkowania, a także do 30 godzin w trybie GPS. Smartwatch Huawei Watch GT 2 nigdy nie zaskoczy Cię nagłą utratą energii!

Huawei GT Watch 2 objęty został gwarancją wynoszącą 24 miesiące. Co więcej, zegarek męski Huawei Watch GT  2 oraz damski zostanie dostarczony do Ciebie zupełnie za darmo — wszystkie zamówienia powyżej 300 zł zostają wysłane zupełnie gratis!