Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro


Huawei Watch GT 2 Pro jest udoskonaloną wersją swojego poprzednika — to zegarek premium, z wieloma funkcjami przydatnymi podczas treningów. Zdecydowanie jest jednym z najlepiej wykonanych na rynku smartwatchy i robi dobre wrażenie już na pierwszy rzut oka. Projektując Smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro, producent postawił na minimalizm i jakość.  Cała obudowa posiada jedynie 2 przyciski sterowania, ekran pokryto wytrzymałym szafirowym szkłem, a sama koperta jest w pełni tytanowa. Dolna część zegarka pozostała ceramiczna. Sprawdź pełną ofertę zegarków z linii Huawei Watch GT 2 Pro dostępną w GSM24.pl!

Smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro | Ekran


Jak przystało na urządzenie klasy premium, zegarek Huawei Watch GT 2 Pro zachwyca najwyższej jakości ekranem. Wielkość ekranu to 1,39 cala, a rozdzielczość 454 x 454 pikseli. Zastosowana technologia AMOLED sprawia, że wszystkie kolory są nasycone i doskonale prezentują się w trakcie codziennego użytkowania.

Warto wspomnieć kilka słów o regulowanej jasności. Istnieje możliwość jej 5-stopniowego wyregulowania do własnych potrzeb. Poziom jasności zegarka umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji niezależnie od warunków oświetleniowych, co ma szczególne znaczenie w przypadku zegarka. Jeśli często przemieszczasz się między jasnym a ciemniejszym pomieszczeniem, jasność automatycznie dostosuje się do warunków panujących wewnątrz pomieszczenia.

Na uwagę zasługuje funkcja always on dispaly, której zadaniem jest nieustanne wyświetlanie na zablokowanym ekranie najważniejszych informacji: np. godziny oraz daty. To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie!

Zegarek Huawei Watch GT 2 Pro | Podzespoły


Huawei Watch GT 2 Pro damski i męski działa przy pomocy wydajnego procesora, który zwiększa jego możliwości. Mowa tutaj o procesorze Kirin A1, dzięki któremu urządzenie pracuje bez jakichkolwiek zacięć i zachwyca swoją płynnością. Pamięć RAM wynosi w tym przypadku 32 GB RAM, a ilość pamięci wewnętrznej dostępnej dla użytkownika to 4 GB. Wybierając Huawei Watch GT 2 Pro klienci mogą skorzystać z lokalizacji przy pomocy GLONASS i GPS oraz wielu czujników, wśród których znalazł się żyroskop, akcelerometr, czujnik tętna i barometr.

Mówiąc o możliwościach smartwatcha, nie można zapomnieć o baterii. Akumulator o pojemności 455 mAh pozwala na nieprzerwaną pracę przez aż 2 tygodnie — to spektakularny wynik, który zaskakuje nawet w przypadku urządzenia wyższej klasy! Aby jak najdłużej korzystać z zegarka na jednym ładowaniu, można zdecydować się na wyłączenie nieenergooszczędnych aplikacji oraz ograniczyć świecenie się ekranu. Jednakże nawet pomimo zwiększonej aktywności, czas pracy zmniejszy się maksymalnie o 2 dni. Gdy poziom baterii zegarka będzie zbliżał się do zera, wystarczy skorzystać z bezprzewodowej ładowarki, za pomocą której naładujesz swój sprzęt do pełna w mniej niż dwie godziny. W tak krótkim czasie będzie ponownie gotowy do pracy.

Zalety Huawei Watch GT 2 Pro | Dlaczego warto go kupić?


Zegarek męski Huawei Watch GT 2 Pro oraz damski odpowiednik pozwala na kontrolowanie słuchanej muzyki w serwisie Spotify. Z poziomu zegarka skontrolujesz wszystkie powiadomienia oraz odbierzesz przychodzące połączenie — smartwatch ma wbudowany głośnik i mikrofon. Jedną z najbardziej praktycznych funkcji jest „znajdź mój telefon” i możliwość wykonania zdjęcia spustem migawki umieszczonym na zegarku.