Produkty Garmin

Produkty Garmin | Kup w GSM24.pl


Produkty Garmin zostały stworzone z myślą o klientach chcących w sposób efektywny korzystać z ruchu na świeżym powietrzu. Firma przygotowała smartwatche z dotykowym ekranem, które są kompatybilne z systemami: Android oraz IOS. Ekrany posiadają wysoką rozdzielczość i wiele innowacyjnych funkcji. Podróżujący przemierzający długie kilometry mogą skorzystać z możliwości połączenia zegarka z telefonem w GPS. Prowadzisz zdrowy tryb życia i chcesz osiągnąć jak najlepsze wyniki podczas ćwiczeń bądź biegania? Wypróbuj Garmin produkty pozwalające na monitorowanie zdrowia i kondycji.

Wśród funkcji monitorujących kondycję, a tym samym wspomagających trening znalazły się między innymi: krokomierz, licznik spalonych kalorii, profil jazdy rowerem lub biegania, badanie efektywności biegania i wiele więcej.

W produktach Garmin nie zabrakło także podstawowych funkcji telefonowych, czyli odbieranie i odrzucanie połączeń, podgląd otrzymanych wiadomości, a także możliwość przeglądania najnowszych SMS oraz e-maili.

Garmin | Produkty dla miłośników sportu


Smartwatche Garmin posiadają możliwość ładowania poprzez energię słoneczną. W przypadku zagubienia swojego smartfonu możesz odnaleźć go w krótkim czasie poprzez lokalizator. Umożliwione zostały także wygodne płatności zbliżeniowe. Czym jeszcze może poszczycić się marka Garmin? Produkty stworzono z wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna w połączeniu z trwałym silikonem. Smartwatche są odporne na wstrząsy oraz wodę — system chroniony jest przez szczelną konstrukcję posiadająca klasę wodoszczelności nawet 10 ATM.

Sprawdź produkty Garmin dostępne w GSM24.pl - na każdy smartwatch przyznajemy gwarancję i darmową wysyłkę. Zachęcamy do składania zamówień lub kontaktu z naszymi specjalistami.