Szkła ochronne - Samsung

Szkło ochronne Samsung | GSM24.pl

Szkło hartowane Samsung to najskuteczniejsza ochrona ekranu podczas upadku. Sprawdza się dużo lepiej niż pokrowiec, ponieważ daje zabezpieczenie w każdej chwili, a dodatkowo nie dopuszcza do powstawania rys na wyświetlaczu. Każde ze szkieł posiada właściwą wytrzymałość, która oznacza odporność danego szkła na upadek. Sprawdź szkło ochronne Samsung dostępne w ofercie GSM24.pl — dowiedz się więcej o przygotowanych modelach i uzyskaj więcej informacji o tym, jak najlepiej je dobrać.

Jakie szkło hartowane Samsung oferujemy?

W ofercie GSM24.pl zgromadziliśmy szkła ochronne Samsung na ekran, obiektyw aparatu oraz przeznaczone do smartwatcha. Są to produkty między innymi z serii Hard Glass lub Flexi Glass uznanej marki 3mk. Szkła przeznaczone są do wielu różnych modeli i w zależności od swojej wytrzymałości zapewniają inny stopień ochrony. Szkło ochronne na smartwatch Samsung i smartfon jest cienkie, ponieważ w wielu przypadkach posiada jedynie 0,2 mm grubości.

Marka zapewnia ochronę różnych części urządzeń. Na szczególną uwagę zasługuje szkło hartowane do smartwatcha o wysokiej twardości 9H. Nie zaburza przejrzystości obrazu i idealnie obejmuje cały obiektyw, a jego grubość wynosi 0,3 mm. Na brzegach szkła umieszczono klej, który nie dopuszcza do przedostania się kurzu i pyłu do obiektywu.

Oprócz szkieł uwagę powinna zwrócić także folia ochronna Samsung. Folia doskonale przylega do zaokrąglonej powierzchni ekranu dzięki zastosowaniu mocniejszej substancji klejącej oraz wzmocnieniu komponentu. Jej struktura nie wpływa negatywnie na barwy wyświetlane na ekranie. Self-Heal™ umożliwia samoregenerację wytworzonych rys. Kolejne zalety oferowanych folii to idealny poślizg palca po powierzchni ekranu i pełna wrażliwość na dotyk. Jeżeli podczas nakładania folii wytworzyły się niewielkie bąbelki, jej półprzepuszczalna struktura umożliwia ich zniknięcie do 48 godzin, przez co wyświetlacz będzie prezentować się nienagannie.

Na co zwrócić uwagę kupując szkło ochronne na smartfon i smartwatch Samsung?

Jak wybrać szkło do smartfona i smartwatcha? Należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na kilka cech:

Wytrzymałość — oznaczona jest parametrem H, który świadczy o tym, jak twarde jest dane szkło. Zainteresuj się szkłami, do których przypisano oznaczenia od 7 do 9H. Najwyższa wytrzymałość znaczy, że dane szkło hartowane może zostać zarysowane jedynie ostrzem diamentowym.

Wykończenie szkła — niektóre ze szkieł na telefon posiadają wykończenie matowe, które przekłada się na mniejsze odbijanie palców na ekranie. Decydując się na matowe szkło do smartfona, zachowujesz estetykę, a ponadto ułatwiasz sobie przesuwanie palcem po ekranie.

Kształt szkła lub folii — zarówno szkło hartowane, jak i folia powinny być dobrze dopasowane do danego modelu telefonu bądź smartwatcha. W tym celu sprawdź przeznaczenie konkretnego produktu - informacja o przeznaczonym do nich modelu powinna znaleźć się na opakowaniu. W przypadku braku takiej informacji warto zapytać o nią sprzedawcę.

Kup szkło ochronne Samsung w GSM24.pl

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty — kup szkła i folie ochronne Samsung na różne modele telefonów i smartwatche w korzystnej cenie. Zapewniamy darmową dostawę na zamówienia już od 300 zł oraz możliwość zwrotu do 14 dni. Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta, aby uzyskać więcej informacji o proponowanych przez nas szkłach i foliach.