Samsung Galaxy Watch 5 44 mm LTE

Samsung Galaxy Watch 5 44 mm LTE

Życie pędzi coraz szybciej, a głowa przepełniona jest niepotrzebnymi terminami, datami i wydarzeniami. Niestety, często zapominamy o rzeczy najważniejszej — o naszym zdrowiu. Galaxy Watch 5 44 mm LTE jest Twoim osobistym asystentem zdrowia. Świadczyć może pełny zakres porad i wsparcia każdego dnia. Dzięki niemu możesz monitorować stan swojego ciała, a także wprowadzać nowe nawyki prozdrowotne do swojego życia. W jaki sposób się to odbywa?

Monitoruj swoje zdrowie z pomocą Galaxy Watch 5 LTE

Zaawansowany smartwatch nie jest urządzeniem służącym tylko do pomiaru tętna czy saturacji. Oczywiście także te ważne parametry mierzone są przez cały czas, tworząc historyczne wykresy. Jednak Galaxy Watch 5 LTE to znacznie większe możliwości.

Monitoruj swój sen. Urządzenie wykrywa chrapanie, a także określa poszczególne fazy snu (czuwanie, lekki, głęboki oraz REM) za pomocą symboli 8 zwierząt. Im lepsza noc, tym lepsze będzie Twoje samopoczucie. Dlatego Twój osobisty asystent zdrowia zaoferuje Ci planowanie pory snu oraz raportowanie jego jakości w zadanym okresie.

Czujnik BioActive oprócz podstawowych pomiarów tętna może określać również pracę serca (EKG) oraz prowadzić analizę impedancji bioelektrycznej. Na tej podstawie jest w stanie dość dokładnie określić Twój stan fizyczny. Samsung Galaxy Watch 5 LTE wykorzystuje zebrane dane, by przedstawić Ci optymalny plan treningów.

Pomiary dokonywane przez smartwatch obejmują również zawartość tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej w organizmie. Na podstawie wprowadzonych wcześniej danych, jak Twoja wysokość, waga i płeć, obliczane są współczynniki BMI oraz inne ważne wskaźniki opisujące stan Twojego zdrowia.

Od pojedynczych kroków do treningów z Samsung Galaxy Watch 5

Masz nadwagę? Jest to z pewnością duże obciążenie dla Twojego zdrowia. Na szczęście każdy wysiłek przybliży Cię do zmniejszenia tkanki tłuszczowej i znacznego polepszenia swojego samopoczucia. Skorzystaj przy tym z pomocy Galaxy Watch 5 44 mm LTE, który zliczać będzie wszystkie wykonane przez Ciebie kroki danego dnia, a następnie przeliczy je na spalone kalorie. Zdziwisz się, jak dobre efekty mogą zapewnić długie spacery! A będzie to dopiero pierwszy krok do zgubienia zbędnych kilogramów.

Smartwatch wspiera ponad 90 rodzajów ćwiczeń, które możesz wykonywać w swoim domu. Za każdym razem będzie zliczać wykonane próby, wspierając Cię dobrymi radami. Obserwowanie, jak kolejne kilokalorie zostają spalone, z pewnością doda Ci sił do podejmowania się kolejnych wyzwań. Szybko okaże się, że codzienne bieganie nie stanowi dla Ciebie problemu, natomiast dostarczy Ci mnóstwo radości i dobrego samopoczucia.

Samsung Galaxy Watch LTE zawsze przy Tobie!

Pojemny akumulator we wnętrzu smartwatcha pozwala mu pracować przez wiele dni. Oznacza to, że przez cały tydzień możesz mieć swojego asystenta cały czas przy sobie. W tym czasie dokładnie będzie monitorować zarówno Twój stan zdrowia, jak i samopoczucia. Jednak w końcu nastąpi czas, gdy zegarek będzie musiał być podładowany.
Rozłąka z Galaxy Watch 5 LTE nie będzie trwała długo. Naładowanie baterii do stanu 45% zajmie jedynie 30 minut! Jest to zasługa przemyślanej konstrukcji i ultra szybkiej ładowarki. W ten sposób przerwa będzie minimalna i szybko wrócisz pod pełną kontrolę swojego osobistego trenera i asystenta zdrowia.

Ważnym aspektem jest również wysoka trwałość i odporność zegarka. Szafirowe szkło zapewnia znacznie mocniejszy wyświetlacz niż w poprzednich modelach nawet 1,6 razy większa ochrona przed zarysowaniami. Galaxy Watch 5 jest również wodoodporny. Dzięki temu będzie towarzyszyć Ci zarówno w czasie ulewy, jak i przy myciu rąk. Twój asystent będzie Ci towarzyszyć na dobre i na złe — żadne przygody nie zniechęcą go do wspierania Twojego zdrowia.

Funkcjonalność Galaxy Watch 5

Z pomocą smartwatcha możesz znacznie więcej. Dostęp do map Google, nawigacja oraz duży ekran pozwalają wytyczać trasę do biegania oraz śledzić ją na bieżąco. Zegarek zapewni Ci także zawsze pomoc z powrotem do domu. Co więcej, jeśli przypomnisz sobie o zakupach w czasie porannego joggingu, na mapach sprawdzić adres najbliższego sklepu.

Samsung Galaxy Watch 5 LTE oferuje również pełny dostęp do YouTube Music oraz innych platform muzycznych. Będzie to doskonałe urozmaicenie w czasie uprawiania sportu lub ćwiczeń w domu.
Galaxy Watch łączy się również z Twoim telefonem. Możesz za jego pomocą odbierać wiadomości tekstowe i na nie odpisywać w błyskawiczny sposób, bez sięgania po smartfon. Połączenia do znajomych także wykonasz za pośrednictwem Samsung Galaxy Watch 5 LTE.

Duży ekran umożliwia również przeglądanie internetu, jeśli musisz szybko coś sprawdzić. Pełen dostęp do najważniejszych aplikacji oraz funkcji telefonu powoduje, że w ciągu dnia znacznie rzadziej będziesz sięgać do kieszeni. Teraz wszystkie funkcje dostępne będą z poziomu Twojego zegarka.

Masz już Galaxy Watch 4 i zastanawiasz się nad zakupem nowego modelu? Skorzystaj przy tym ze Smart Switch. Z pomocą tego programu łatwo przekopiujesz wszystkie dane z poprzedniego smartwatcha do nowego. Twój asystent zdrowia przesiądzie się na nowe urządzenie razem z Tobą i nadal będzie Ci towarzyszyć każdego dnia. Ze wszystkimi poprzednimi ustawieniami oraz zapamiętanymi zachowaniami.

Stylowy zegarek na rękę: Samsung Galaxy Watch

Oprócz wszystkich opisanych powyżej funkcji smartwatch Samsung wskazuje również aktualny czas. W jakiej postaci? To już zależy od Ciebie. Masz dostęp do różnych stylów: klasyczne tarcze ze wskazówkami czy wygodny zegarek cyfrowy? Każdego dnia możesz zmieniać sposób wskazywania czasu, by dopasować go do swojego samopoczucia.

Nowoczesny, stylowy wygląd sprawia, że zegarki Samsung stanowią także estetyczną biżuterię, zdobiącą Twoją rękę. Szeroki wybór pasków, które z łatwością wymienisz tak, by idealnie pasowały do Twojego ubrania. Skórzany lub metalowy pasek pasuje do garnituru, natomiast wygodny, elastyczny, wykonany z tworzywa sztucznego — do stroju treningowego. Samsung Watch zapewnia Ci pod tym względem ogromne możliwości personalizacja swojego zegarka.