Samsung Galaxy Watch 5 44 mm

Samsung Galaxy Watch 5

Chcesz zadbać o swoje zdrowie, ale duża ilość obowiązków Ci to znacząco utrudnia? Potrzebujesz pomocnika, który zadba o Ciebie? Wypróbuj Samsung Galaxy Watch 5. Jest to niewielki zegarek o wysokiej estetyce i długim czasie działania. Na bieżąco wykonuje pomiary wielu wskaźników fizycznych, dzięki czemu może dostosować intensywność treningu do Twoich możliwości. Oblicza również jakość snu i poziom samopoczucia, co pozwala na porównanie danych w czasie i określenie realizacji celów prozdrowotnych.

Ocena snu i samopoczucia przez Samsung Galaxy Watch 5

Osoby uprawiające sport od dłuższego czasu zdają sobie sprawę, jak ważny jest odpowiedni sen w osiągnięciu dobrych wyników. I nie chodzi tu jedynie o sport zawodowy. Także przy odchudzaniu czy polepszeniu swojej kondycji wysokiej jakości sen ma ogromne znaczenie.
Udoskonalona technologia monitorowania snu w Galaxy Watch 5 pomoże Ci określić aktualny poziom jakości snu. Pod tym względem algorytmy promują odpowiednią długość nieprzerwanego spania oraz regularne godziny kładzenia się do łóżka. Jednak urządzenie wykonuje także pomiary drzemek w czasie dnia. Zegarek wykrywa również chrapanie.
Określone fazy snu przedstawiane są z pomocą symboli 8 zwierząt. Powiadomienia i przypomnienia pojawiające się na tarczy smartwatcha pomagają w nabyciu optymalnych nawyków prozdrowotnych, zapewniających lepsze noce i poprawiające Twoje samopoczucie.
Określenie poziomu samopoczucia opiera się jednak nie tylko o pomiar snu, ale także warunków pogodowych, tętna, saturacji oraz temperatury nadgarstka.

Co jeszcze możesz się o sobie dowiedzieć z Galaxy Watch 5?


Pomiar snu i samopoczucia to tylko część cennych informacji o Twoim zdrowie. W urządzeniu znajduje się mocny czujnik bioaktywności 3 w 1 Samsung BioActive. W sposób efektywny wykonuje on pomiary trzech ważnych wskaźników:

  • Impedancja bioelektryczna
    Na podstawie oporu elektrycznego tkanek organizmu, czyli ich impedancji, określany jest dokładny skład ciała z podziałem na tkankę tłuszczową, mięśniową czy wodę. Są to informacje przydatne pod kątem dietetyki oraz kardiologii.

  • Praca serca (EKG) pozwala sprawdzić prawidłowość pracy serca.

  • Tętno
    Choć jest to pomiar bardzo prosty, niesie całe mnóstwo cennych informacji pod kątem wykonywanych ćwiczeń czy stanu samopoczucia. Dzięki temu działanie Galaxy Watch 5 jest jeszcze dokładniejsze.

Aby zegarek mógł wykonywać wszystkie pomiary, na początek konieczne będzie wprowadzenie kilku informacji o sobie, między innymi chodzi tu o wagę ciała czy wzrost.

Samsung Galaxy Watch 5 trenerem osobistym

Dbając o swoje zdrowie, musisz zażywać więcej ruchu. Smartwatch od firmy Samsung chętnie Ci w tym pomoże. Podstawową funkcjonalnością w tym zakresie jest liczenie kroków. Codzienna praca, sprzątanie czy spacer do sklepu także są istotną aktywnością fizyczną. Ze swoim zegarkiem możesz przyjąć wyzwanie 10 tysięcy kroków dziennie, które zupełnie odmienią Twoje życie — dodadzą Ci więcej energii i pozwolą czuć się znacznie lepiej.

Samsung Galaxy Watch 5 może udzielić Ci znacznie większego wsparcia. Rozpoznaje on ponad 90 rodzajów ćwiczeń i niemal 100 uprawianych dyscyplin sportowych. Jest więc niezastąpiony dla każdej aktywnej osoby, która uprawia regularnie sport i potrzebuje wsparcia trenera. Na podstawie pomiarów tętna oraz temperatury nadgarstka zegarek ustala optymalną intensywność ćwiczenia, a Ty możesz skupić się jedynie na pokonywaniu swoich granic.

Galaxy Watch 5 zawsze przy Tobie

Pojemna bateria może wytrzymać od tygodnia do nawet dwóch bez zdejmowania zegarka z ręki, zapewniając Ci ciągłe wsparcie. Jednak samo ładowanie trwa zaledwie kilkadziesiąt minut. Wystarczy zaledwie pół godziny, by zebrana energia wystarczyła na kolejny tydzień Twoich zmagań ze swoimi słabościami.

Szafirowe szkło zwiększa wytrzymałość ekranu Galaxy Watch 5. 44 mm koperty zapewnia komfort noszenia na ręce i nie krępuje ruchów. Łatwy dostęp do guzików oraz intuicyjny sposób działania menu ułatwia szybki przegląd aplikacji, odpowiadanie na wiadomości czy wyciszanie urządzenia, gdy musisz skupić się na jakimś ważnym zadaniu. Dzięki temu możesz nosić wodoodporny zegarek nie tylko w każdej pogodzie, ale również przy uprawianiu każdego sportu — od wspinaczki górskiej po gimnastykę.

Nowoczesny wygląd smartwatcha sprawia, że możesz go zabrać ze sobą na poważne, biznesowe spotkanie oraz na luźne spotkanie z kolegami. Duży zakres personalizacji pozwala również na dostosowanie zegarka do swojej osobowości.
W ten sposób Twój cenny doradca zawsze będzie przy Tobie, dokonując kolejnych pomiarów i wyświetlając cenne porady.