Produkty HAMA

HAMA

Niemiecki koncern, oferujący akcesoria do telefonów komórkowych, zapewnia najwyższą jakość swoich produktów. Hama Polska zapewnia pełny dostęp do nowoczesnych rozwiązań tej firmy.
Ładowarki telefoniczne zapewniające możliwość szybkiego ładowania telefonów z pomocą przewodów w standardzie USB C, USB B oraz USB A.

Ładowarki indukcyjne

Nowoczesne rozwiązanie pozwalające uzupełnić akumulator telefonu bez podłączania go pod przewód. Niezwykle przydatna ładowarka Hama dla osób, które często zapominają o odpięciu telefonu przed odebraniem połączenia.

Ładowarka samochodowa

Dużo podróżujesz? Dzięki akcesoriom Hama możesz doładować swój aparat telefoniczny w czasie podróży, dzięki czemu będziesz zawsze on-line.

Samochodowy uchwyt Hama na telefon to uniwersalne urządzenie, pozwalające na wykonywanie połączeń oraz korzystanie z nawigacji w czasie długich wyjazdów i podróży.

Niezawodne kable Hama

Specjalnie zaprojektowany oplot przewodu zapewnia jego długą żywotność i bezawaryjność. Stworzone są w standardzie USB C oraz Lightning, umożliwiających szybkie ładowanie telefonów komórkowych.
     
Powerbanki o dużej pojemności i niskiej wadze sprawdzą się w czasie długich podróży i wycieczek. Urządzenia Hama posiadają również zabezpieczenia przed przeciążeniem w czasie ładowania.

Opaski sportowe

Kontroluj swoje parametry fizyczne w czasie uprawiania sportu oraz zapewnij sobie szybki i łatwy dostęp do swojego smartfona.

Sprawdź dostępny u nas asortyment Hama Polska, aby uprzyjemnić korzystanie ze swojego telefonu komórkowego.