Produkty CAT

Cat marka | Kup w GSM24.pl

Marka Cat od lat kojarzona jest z wytrzymałością i tworzeniem niezawodnych rozwiązań. Telefony Cat zostały zaprojektowane do pracy w ekstremalnych warunkach. Wodoszczelne i pyłoszczelne, a także odporne na szkody powstałe w trakcie upadku. Zabezpieczone w najbardziej newralgicznych miejscach, ze wzmocnioną obudową. Produkty Cat wybierane są jako telefony prywatne oraz służbowe — ich szczelna konstrukcja pozwala na użytek na zapylonych placach budowy oraz w warsztatach. Smartfony Cat spełniają normy IP68 i MIL-SPEC, wyprodukowane są z aluminiowych ramek, a wyświetlacz chroni szkło hartowane Corning® Gorilla® Glass.

Cat producent telefonów z kamerą termowizyjną

Smartfony Cat z serii S jako jedyne na rynku zawierają kamerę termowizyjną o najwyższej na rynku rozdzielczości. Pomaga lokalizować i diagnozować wszelkie źródła wilgoci, gorące punkty, zwarcia instalacji elektrycznej i wiele więcej. Kamera termowizyjna umożliwia szybkie wykrycie osób z podwyższoną temperaturą ciała. Technologie Vivid IR FLIR oraz FLIR Lepton współpracując, oferują lepszą jakość obrazu. Działanie kamery jest intuicyjne i z łatwością obsłużą ją osoby niemające wcześniejszego doświadczenia z tego typu funkcjami.

Wytrzymałe produkty Cat | Telefony wodoszczelne i pyłoszczelne

Telefony Cat cechuje zgodność z wymogami normy wojskowej Mil-Spec 810H. Oznacza to, że telefon oprócz pyłoszczelności oraz wodoszczelności będzie odporny na: upadki do 1.8 metra, drgania, piasek, słoną mgłę oraz ciśnienie. Pamięć smartfonów może zostać rozszerzona kartą microSD. Cat marka zadbała o długą pracę baterii, która gwarantuje pracę smartfona aż do dwóch pełnych dni. To wynik coraz rzadziej spotykany w nowych modelach smartfonów!

Smartfony Cat | Design, ekran, łączność

Mimo wzmacnianej obudowy i dodatkowych zabezpieczeń telefon pozostał smukły i wygodnie leży w dłoni. Brak tutaj wystających, przeszkadzających w użytkowaniu telefonu elementów. Marka Cat dba o elegancki design, dzięki czemu telefony mogą posłużyć nie tylko w warsztatach, w pracy na zewnątrz, ale również podczas spotkań biznesowych. Tył telefonu pokryto jednolitą, czarną obudową. Nie zbiera nieestetycznych odcisków palców.

W wygodnej pracy pomagają duże wyświetlacze i wysoki poziom jasności ekranu. Duża czułość wyświetlacza umożliwia jego obsługę przez rękawice. Szybki przesył danych i możliwość ładowania indukcyjnego zapewnia łączność NFC. W telefonie znalazł się również podstawowy Bluetooth i WiFi.

Smartfony Cat ze wbudowanym srebrem
Model Cat S42 H+ oferuje znacznie więcej niż wytrzymałość, wodoszczelność i pyłoszczelność. Celem producentów smartfona stała się także walka z zanieczyszczeniami, które w dużych ilościach osiadają na smartfonie w ciągu całego dnia. Obudowa smartfonów wzbogacona została jonami srebra, które skutecznie hamują rozwój bakterii. Nawet przy dużych zabrudzeniach bakterie nie będą stanowić zagrożenia dla Twojego zdrowia.

Telefony Cat | Cena

Topowa specyfikacja i wytrzymała obudowa smartfonów Cat dostępne są w wyjątkowo niskich cenach w GSM24.pl. Telefony Cat to jedne z najtańszych urządzeń na rynku, o świetnym stosunku ceny do jakości. Budżetowy telefon kupisz za mniej niż 1000 zł, co przy obecnych cenach smartfonów jest niepowtarzalną okazją.

W zestawie ze smartfonem znajduje się kabel do ładowania, który szybko dostarczy energii potrzebnej do działania. Wszystkie urządzenia otrzymały 24-miesięczną gwarancję producenta. W pełni nowe i oryginalne produkty, a sama gwarancja realizowana jest na terenie Polski w naszych autoryzowanych serwisach.

Zapraszamy do składania zamówień w GSM24.pl. Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta i dowiedz się więcej o liniach smartfonów oraz poszczególnych produktach z asortymentu firmy Cat. Poznaj dokładną specyfikację i wybierz model dla siebie!