Ochrona ekranu - MyScreen AntiCrash

Przedstawiamy Wam nową usługę w sklepie GSM24.pl! Już teraz możesz przy zakupie telefonu zamówić również usługę docięcia i zamontowania na telefon folii ochronnej AntiCrash. Oferujemy trzy rodzaje folii: AntiCrash 4.0, AntiCrash PRO oraz antiCRASH L!TE, które różnią się grubością powłoki.

Ochrona przed rozbiciem

Dzięki folii AntiCrash wzmocnisz ekran swojego smartfona 5-krotnie. Nie musisz już dłużej martwić się porysowaniem lub uszkodzeniem wyświetlacza. Wielowarstwowa struktura, w składzie której znajduje się warstwa pochłaniająca siłę uderzenia, pozwala na doskonałą ochronę urządzenia. Ogranicz koszty wymiany wyświetlacza i zabezpiecz swoje urządzenie już dziś!

Wzmocniona odporność na uszkodzenia

Folie Anticrash dodatkowo posiadają funkcję samoregeneracji. Niewielkie ryski czy uszkodzenia znikają w ciągu 24 godzin, a sama folia wygląda jak nowa. Przekonaj się sam!

Najlepsza ochrona płaskich i zaokrąglonych ekranów

Czy ekran w Twoim smartfonie jest zaokrąglony? Z folią AntiCrash nie musisz się przejmować odstającymi rogami szkieł zabezpieczających. Dzięki folii AntiCrash ochronisz ekran w całości, również na wykrzywionych ekranach.

Brak smug


Już nie musisz się przejmować się smugami na ekranie swojego urządzenia. Powłoka anti-smudge pozwoli na wyższy komfort użytkowania telefonu, kiedy nie martwisz się o odciski palców na urządzeniu.

Idealnie dopasowana

Wytniemy ją specjalnie na Twoje zamówienie! Folia AntiCrash jest wycinana i montowana przez nasz wykwalifikowany zespół. Laserowa precyzja pozwala na idealne dopasowanie do prawie każdego urządzenia. Po aplikacji na telefon jest niemal niedostrzegalna.

Ważne informacje

Jeżeli zdecydujesz się na zakup usługi pamiętaj o kilku ważnych sprawach:

W przypadku regulaminowego 14-dniowego zwrotu, prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umów o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Klienta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy.

Po dodatkowe informacje zajrzyj również do naszego regulaminu.

Możesz też oczywiście skontaktować się z nami: