Smartwatch z kartą eSim

Coraz bardziej popularna jest możliwość wykonywania połączeń telefonicznych ze smartwatcha. Jaki model wybrać i jakie daje możliwości?

Smartwatch z kartą eSIM – dla kogo?


Taki zegarek będzie zdecydowanie bardziej praktyczny. Posiadania miejsca na kartę SIM to zwykle dużo większa funkcjonalność modelu. Dla kogo zostały stworzone smartwatche z kartą SIM?

- to świetny wybór dla osób aktywnych i turystów. Wymiary nowoczesnych smartfonów są coraz większe, a podczas uprawiania aktywności są zwyczajnie niewygodne. Smartwatch rozwiązuje ten problem, zapewnia wygodę, a także pozwala m.in. odebrać połączenie czy zmierzyć dystans podczas biegania;

- poza tym smartwatch na kartę SIM może sprostać potrzebom osób starszych. Często okazuje się, że jest im łatwiej opanować nowoczesny zegarek niż poznać od podstaw obsługę zupełnie nowego urządzenia – jak tablet czy smartfon;

- popularny jest także smartwatch dla dziecka z kartą sim. To świetne rozwiązanie dla najmłodszych i alternatywa dla telefonu. Pozwala być w kontakcie z dzieckiem, ale nie uzależnia tak jak pełen różnych aplikacji i gier smartfon.

Polecane smartwatche na kartę eSIM


Wybraliśmy kilka godnych polecenia modeli zarówno dla osób aktywnych, jak i dla dzieci. Oto nasze propozycje.