Smartfony CAT

Smartfon Cat | GSM24.pl


Caterpillar. Synonim niezniszczalności. Smartfony CAT są pancernymi telefonami komórkowymi. Jeśli tęsknisz za legendarną wytrzymałością starych telefonów, CAT jest idealny dla Ciebie. To coś więcej niż połączenie nowej technologii i starej wytrwałości. To o wiele więcej, niż szybki smartfon zamknięty w pancernej konstrukcji. Smartfony CAT to narzędzia do zadań specjalnych! Długa żywotność baterii? To norma dla tej marki. Smartfon z kamerą termowizyjną na pokładzie? Również znajdziesz coś dla siebie.

Zastanawiasz się teraz, dlaczego w erze smukłych delikatnych telefonów komórkowych, powstało urządzenie odbiegające od przyjętego trendu? Skąd pomysł na brzydkie kaczątko wśród smartfonów?

Wszystko ma swoje źródło w mieście Peorii, amerykańskim mieście w stanie Illinois. Właśnie tam siedzibę ma Caterpillar Inc. Największe przedsiębiorstwo produkujące maszyny budowlane i górnicze.

Postanowili oni wyprodukować pancerne telefony komórkowe, trafiające do bardzo wąskiej grupy odbiorców. Stworzyli wytrzymałe smartfony dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają wytrzymałość i funkcjonalność.

Smartfony Cat | Poznaj zalety telefonów niezniszczalnych


Gdy właściciele innych topowych smartfonów obawiają się o łatwe zniszczenia posiadanego przez nich urządzenia, kupując smartfon Cat, masz pewność jego niezniszczalności. Telefon przetrwa upadek z około 2 metrów, a jedynym ewentualnym śladem po tym wypadku mogą być drobne zarysowania. Smartfony Cat cechuje odporność na wstrząsy i upadki Standard militarny MIL-SPEC-810H. To jednak nie wszystko — oferowane przez GSM24.pl modele zostały wyposażone w pyłoszczelność i wodoszczelność o normie IP68.

Warto wspomnieć także o innych istotnych parametrach. Cat smartfony z ekranami o dużej przekątnych w zakresie 5 - 5.9 cali posiadają pamięć wbudowaną nawet 128 GB. W zależności od modelu pamięć RAM wynosi od 3 do 6 GB. Całość umieszczona w pancernej obudowie w klasycznym, czarnym kolorze.

Telefony Cat — smartfony o jednych z najniższych cen na rynku. Tanie urządzenia przypadną do gustu użytkownikom chcącym testować swój telefon w wyjątkowych warunkach. Dodatkowo na każdy z nich przyznajemy długą gwarancję!

Potrzebujesz niezawodnego narzędzia do pracy? Zamów Smartfon CAT już teraz!