CAT S62 Pro

Cat S62 Pro | GSM24.pl

Smartfon Cat S62 Pro to urządzenie dedykowane do pracy w ciężkich warunkach. Mowa tu o tych najcięższych warunkach. Nie ma sytuacji, w której telefon Cat S62 Pro mógłby Cię zawieść. Nie są to słowa rzucone na wiatr. Caterpillar bardzo wysoko postawił poprzeczkę. Urządzenie posiada certyfikat wodo- i pyłoszczelności IP68. Jednak to nie wszystko. Najlepiej o wytrzymałości telefonu komórkowego Cat S62 Pro świadczy to, że posiada również certyfikat standardu militarnego MIL-STD-810H. Nie są te jedyne puste obietnice bez pokrycia. Ten model jest naprawdę wyjątkowo wytrzymały, co niejednokrotnie zostało potwierdzone filmami na portalach społecznościowych. Autorzy filmów torturują smartphone Cat S62 Pro na wiele różnych sposobów, doprowadzając każdy występujący tam materiał do granic możliwości. Zbudowany jest on z mieszanki twardego tworzywa sztucznego oraz gumy. To właśnie dzięki tym materiałom, jest on odporny.
Na froncie znajdziemy hartowane szkło Corning Gorilla Glass 6. Materiał również wyjątkowo odporny na zbicia i zarysowania.
Oczywiście smartfon Cat S62 Pro nie byłby tak fenomenalny jedynie dzięki swojej odporności na przeciwności losu. Jest to również urządzenie i mocnej specyfikacji. Procesor zastosowany w Cat S62 Pro to Qualcomm Snapdragon 660, czyli popularna i bardzo udana jednostka, spotykana we flagowych modelach. Procesor wspierany jest przez 6GB pamięci RAM. Taki zestaw pozwala na bardzo płynną i przyjemną pracę na Cat S62 Pro.
Jeśli więc jesteś destruktywnym użytkownikiem, chcesz mieć pancerne urządzenie o sprawności flagowca, to smartphone Cat S62 Pro jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Dlaczego warto wybrać telefon Cat S62 Pro?

Cat S62 Pro jest telefonem odpornym na uszkodzenia – mowa tutaj nie tylko o upadkach z niewielkiej wysokości, ale głównie poważnych wypadkach i mocnych uszkodzeniach. Pancerna obudowa sprosta wielu wyzwaniom, a sam wygląd telefonu przypadnie do gustu użytkownikom szukającym połączenia nowoczesnego designu z solidnie zabudowanym tylnym panelem. Ekran Full HD+ zapewnia świetne odwzorowanie kolorów i bardzo dobre kontrasty. Regulowana jasność ekranu pozwala na doskonałą widoczność także w trakcie słonecznych dni.
O bezpieczeństwo telefonu dba wodoszczelność i pyłoszczelność poświadczone certyfikatami. Te cechy w połączeniu z wytrzymałą obudową sprawiają, że telefon Cat S62 Pro to urządzenie, z którego warto korzystać podczas wycieczek.

Telefon Cat S62 Pro | Obsługa w rękawiczkach, kamera termowizyjna

Smartfon Cat S62 Pro to jedno z niewielu urządzeń w tej cenie dostępnych na rynku, które można obsługiwać w rękawiczkach. Ekran pozostaje czuły i świetnie reaguje na każdy ruch. Nie zauważalne są żadne opóźnienia także podczas wpisywania komend mokrymi dłońmi.
Jedną z ciekawszych funkcjonalności jest zainstalowana w Cat S62 Pro kamera termowizyjna. Smartfon jest w stanie wykryć źródła ciepła aż do 30 metrów i mierzyć temperaturę do 400 stopni Celsjusza.
Topowe podzespoły i wytrzymała obudowa w niskiej cenie – sprawdź telefon Cat S62 Pro w ofercie GSM24.pl.