PlayStation konsole

PlayStation | Konsole i zestawy do gry

Konsole PlayStation stały się już synonimem wciągającej gry i wspaniałej rozrywki. Kolejne odsłony natychmiast stają się bestsellerami – zachwycają wieloma możliwościami, dźwiękiem przestrzennym i grafiką, dającymi niezwykłe doświadczenie w trakcie rozgrywki. Dodatkowo ogromna biblioteka gier, wsparcie dla VR i społeczność graczy sprawiają, że nie sposób oderwać się od PlayStation. Konsola dostępna jest w GSM24.pl w korzystnej cenie wraz z gwarancją producenta – sprawdź ją i złóż swoje zamówienie.

PlayStation – jakie możliwości daje innowacyjna konsola do gry?

Rozgrywka w wysokiej jakości - nowoczesne wersje konsoli PlayStation, takie jak PS4 i PS5, oferują grafikę w jakości HD, 4K oraz wsparcie dla ray-tracingu. To pozwala na realistyczne efekty świetlne i niezwykle szczegółową grafikę w grach

Wsparcie dla wirtualnej rzeczywistości - PlayStation VR to dodatek pozwalający na rozgrywkę w wirtualnej rzeczywistości, co otwiera przed graczami zupełnie nowe doznania

Multimedialność - oprócz gier, konsola umożliwia przeglądanie internetu, oglądanie filmów na platformach streamingowych takich jak Netflix czy YouTube, a także słuchanie muzyki z aplikacji takich jak Spotify

Tryb wieloosobowy online - PlayStation Network to platforma, która pozwala na rozgrywkę online z innymi graczami z całego świata. Można rywalizować, współpracować lub po prostu rozmawiać przy użyciu mikrofonu

Cyfrowy sklep z grami - gracze mogą kupować gry, dodatki do gier, filmy oraz różne aplikacje w PlayStation Network. Regularnie pojawiają się tam promocje i wyprzedaże.

Zintegrowane media społecznościowe - konsola pozwala na udostępnianie osiągnięć, zrzutów ekranu i nagrań wideo na platformach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter.
Kontrolery - DualShock i DualSense to unikalne kontrolery, które oferują zaawansowaną wibrację, czujniki ruchu oraz panele dotykowe, co wzbogaca interakcję w trakcie rozgrywki.

Zgodność wsteczna - w zależności od modelu konsoli PlayStation, gracze mogą korzystać z gier z poprzednich generacji. Na przykład PS5 oferuje zgodność wsteczną z wieloma grami z PS4.

Konsola PlayStation 5 z VR – zanurz się w świecie gry

Konsola PlayStation 5 umożliwia grę przy użyciu wirtualnej rzeczywistości. To idealny sposób, aby maksymalnie poczuć unikalną atmosferę gry i zanurzyć się w świecie jej bohaterów. W sklepie GSM24.pl dodatkowo kupisz zestaw Sony PlayStation VR2, w którego skład wchodzą okulary i dwa kontrolery do gry. PS5 z wirtualną rzeczywistością daje nieograniczone możliwości. Wyzwalacze adaptacyjne umożliwiają wyczucie np. napięcia cięciwy, kopnięcia w wyniku zacięcia broni bądź zgniatania przedmiotów w dłoniach. Kontroler samodzielnie wykrywa ruch palca, nawet jeśli aktualnie nie dotykasz żadnego przycisku.