Sezon na “bądź grzeczny bo Mikołaj patrzy” uważamy za otwarty ;) dlatego dziś podpowiadamy Wam jakie prezenty wybrać w małym budżecie do 500 zł.

Prezent do 100 zł: Huawei Zestaw słuchawkowy Bluetooth AM61 Sport 

Huawei AM61 Sport Bluetooth to funkcjonalne i nowoczesne słuchawki zaprojektowane tak aby można było zarówno prowadzić rozmowy telefoniczne, jak i komfortowo słuchać muzyki np. podczas treningu.

Podręczny pilot na kablu umożliwia sterowanie odtwarzaniem muzyki oraz odbieranie połączeń bez konieczności sięgania po telefon. 

Nieplączący się kabel z pilotem do obsługi jest wytrzymały i odporny na zachlapania.

Świetnie sprawdzą się dla osób aktywnych,które pragną posłuchać swojej ulubionej muzyki będąc w biegu bądź przy uprawianiu jakiegokolwiek innego sportu.

Slhv3dRjDcu2KFhoI8Xiv-Joj4KVWo5bjbD4rtB3

https://gsm24.pl/sluchawki-bluetooth/2063-huawei-zestaw-sluchawkowy-bluetooth-am61-sport-black-6901443410354.html

Prezent do 200 zł: Forever słuchawki bluetooth TWE-200

Słuchawki dokanałowe zapewniają znakomite brzmienie, które będzie towarzyszyć Ci zarówno w trakcie jazdy komunikacją miejską, jak i podczas aktywności fizycznej. Oferują przy tym świetną funkcjonalność. 

Odpowiada za nią stylowe etui z metalową obudową i funkcją power banku. Możesz mieć je zawsze przy sobie, zapewniając tym samym energię dla swoich słuchawek. 

Doskonale sprawdzą się dla osób ,które nie lubią tracić czasu na rozplątywanie kabli i cenią sobie dobrą jakość dźwięku granego w słuchawkach.

YUK0mDXJwXUoHBMRa6WOGRZGgbb1PTzfawBLtQz8

https://gsm24.pl/bezprzewodowe/1522-forever-sluchawki-bluetooth-twe-200-czarne.html

Prezent do 500 zł: Zegarek Amazfit GTS 

Dzięki atrakcyjnej i aktywnej konstrukcji Amazfit GTS będzie pasować na każdą okazję.

Oferuje wyjątkowy, 1,65-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 340 PPI z konfigurowalnymi widżetami i trwałą metaliczną konstrukcją z wodoodpornością do 5 ATM, zachowując jednocześnie wygodę lekkiej i smukłej obudowy. 

Śledzi 12 różnych dyscyplin sportowych i jest wyposażony we wbudowany GPS oraz precyzyjny optyczny czujnik tętna, a jednocześnie oferuje 14-dniową żywotność baterii.

Świetna propozycja dla osób ,które chcą być zawsze na bieżąco z wiadomościami i przy tym wyglądać odpowiednio do każdej okazji.

MNkNwHfDCYcGPl617CoXAxeOQMyFAVo3SKa3yFam

https://gsm24.pl/xiaomi/1579-amazfit-gts-smart-watch-obsydian-zloty.html

Podziel się tym wpisem