Xiaomi POCO C40

Xiaomi Poco C40 | GSM24.pl

Linia Poco znana jest z niskobudżetowych telefonów o dobrych parametrach. Producent zadbał o możliwość szybkiego ładowania oraz pojemną baterię, która jest w stanie przetrwać cały dzień, także przy intensywnym użytkowaniu smartfona. Na plus modne kolory i nowoczesny design smartfona z dużym wyświetlaczem o przekątnej 6,7".

Xiaomi Poco C40 | Tani smartfon o niezawodnej baterii

Xiaomi Poco C40 dostępny jest w trzech kolorach, w tym klasycznej czerni, która z pewnością przypadnie do gustu wielu użytkownikom. Tył smartfona przypomina w dotyku skórę, co nadaje mu wygląd urządzenia klasy premium. Efekt niespotykany w przypadku innych smartfonów z tej półki cenowej. Poco C40 wygodnie leży w dłoni i w przypadku użytkowników z większymi dłońmi, jest możliwy do obsługi jedną ręką. Pyłoszczelna i wodoszczelna obudowa (oznaczona certyfikatem IP52) chroni przed pyłem i delikatnym zachlapaniem. Oznacza to, że telefon nie szkodzi się, gdy wykonujesz rozmowy w trakcie deszczu.

Bateria o pojemności 6000 mAh będzie w stanie wytrzymać aż 2 dni — oczywiście przy oszczędnym użytkowaniu. Intensywne korzystanie ze smartfona daje wynik 1 dnia ciągłej pracy bez doładowania, co jest rzadko spotykanym rezultatem — szczególnie w niskiej klasie cenowej.

Wyświetlacz Poco C40 | Rozdzielczość

Ekran Poco C40 w rozdzielczości 720p i 269 ppi daje zadowalający obraz, z nasyconymi kolorami. Wyświetlane treści są dobrze widoczne, a zdjęcia doświetlone. Jak wyświetlacz sprawdza się w nasłonecznione dni? Gdy zza chmur wyjdzie słońce, warto ustawić ekran na najwyższym poziomie jasności. Wytrzymała bateria sprawi, że przez jasny ekran telefon nie wyładuje się zbyt szybko.

Ekran odświeża się z częstotliwością 60 Hz. Treści wyświetlane są płynnie, natomiast w przypadku animacji należy chwilkę odczekać na ich pełne załadowanie. Zaletą są bardzo dobre kąty widzenia i nasycone barwy.

Aparat Poco C40 | Jaką ma rozdzielczość?

Smartfon Xiaomi Poco C40 wykonuje zdjęcia za pomocą dwóch obiektywów: przedniego oraz tylnego. Na panelu umieszczonym w tylnej części znajduje się dioda doświetlająca i czujnik głębi do trybu portretowego. Rozdzielczość aparatów to w przypadku głównego 13 Mpix, a przedniego 5 Mpix. Telefon wykona wyraźne fotografie, nawet przy słabszym świetle. Warto wypróbować jego możliwości na wyjazdach, przy zachwycających sceneriach. Poziom widocznych szczegółów również jest zadowalająca.

Dlaczego warto kupić Xiaomi Poco C40 w GSM24.pl?

Telefony Xiaomi Poco C40 oferujemy w GSM24.pl za cenę niższą niż 700 zł! To niespotykana wcześniej okazja na zakup telefonu o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. Wypróbuj go jako prezent lub pierwszy telefon dla swojego dziecka, gdy nie chcesz inwestować większych sum w smartfony flagowe. Poco C40 przygotowaliśmy w kilku wersjach kolorystycznych, które wpiszą się w gusta zwolenników żywych barw oraz klasycznych.

Nasze telefony Xiaomi Poco C40 dostarczymy zupełnie za darmo pod wskazany przez Ciebie adres. GSM24 zapewnia wysyłkę gratis na wszystkie zamówienia, których koszt przekracza 300 zł. Dodatkowo istnieje możliwość darmowego zwrotu produktu do 14 dni po otrzymaniu zamówienia. Zapraszamy do zakupów w GSM24.pl.