Xiaomi Redmi Note 11

Redmi Note 11 | Kup w GSM24.pl


Przekątna ekranu 6,4" w modelu Xiaomi Redmi Note 11 sprawia, że telefon doskonale sprawdzi się jako urządzenie przydatne podczas pracy zdalnej lub wygodnego oglądania filmów z serwisów streamingowych, gdy w danej chwili nie posiadamy dostępu do większego ekranu. Spory ekran o nieskończonym kontraście i zaskakująco nasyconych barwach uchwyci wiele szczegółów, a jednocześnie pozostanie wygodny w obsłudze jedną ręką. Na uwagę zasługuje tutaj nowoczesny design telefonu — ekran w Redmi Note 11 rozciąga się na całym froncie smartfonu, a minimalne ramki sprawiają, że wizualnie prezentuje się bezbłędnie.

Xiaomi Redmi Note 11 - telefon odporny na zachlapanie


Boisz się, że podczas przypadkowego kontaktu z wodą, Twój telefon zniszczy się? To obawa każdego właściciela telefonu, jednak decydując się na model wodoodporny, można odetchnąć z ulgą. Smartfon Xiaomi Redmi Note 11 posiada normę IP53, która oznacza nie tylko odporność na zachlapania, ale także brak uszkodzeń po nadmiernym kontakcie z kurzem.

Wydajny procesor Qualcomm Snapdragon™ 680 jest odpowiedzialny za szybką pracę smartfona. Model występuje w wersji z 4 i 6 GB pamięci RAM, a także 64 i 128 GB pamięci wewnętrznej.

Smartfony Redmi Note 11 są dostępne w sprzedaży z gwarancją producenta. Nasi klienci mają możliwość skorzystania z darmowej dostawy na produkty powyżej 300 zł. Pomagamy także w doborze nowych telefonów — skontaktuj się z nami, dzwoniąc lub wysyłając e-mail. Zachęcamy do składania zamówień!