Xiaomi 12 Pro

Xiaomi 12 pro

Szukasz uniwersalnego telefonu, który spełni wszystkie Twoje wymagania w szerokim zakresie funkcji? Xiaomi 12 Pro to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Duży wyświetlacz 6,73 cala AMOLED, słynący z nadzwyczajnej płynności filmów i gier zapewni Ci niezapomniane emocje w czasie korzystania z telefonu. Doskonale zoptymalizowany procesor oznacza z kolei płynne działanie wielu aplikacji w tle. Dzięki temu smartfon Xiaomi 12 Pro cieszy się niesłabnącą popularnością.

Aparaty Xiaomi 12 Pro — specjalnie dla Ciebie

Z tyłu smartfona kryją się trzy obiektywy. Pierwszy z nich posiada sensor Sony IMX707 oraz 50 Mpix. Wspomagany jest on przez aparat ultraszerokokątny oraz teleobiektyw — oba o rozdzielczości 50 Mpix. Taki zestaw obiektywów zapewnia Ci możliwość wykonywania w pełni profesjonalnych zdjęć.

Wykonujesz czasem zdjęcia po zmroku? Z Xiaomi Mi 12 Pro nie będzie to żadnym problemem. Ultra Night Video zapewni Ci zawsze wysokiej jakości materiał do dalszej obróbki. Producent wyposażył telefon także w funkcję łączenia 4 pikseli w 1, co umożliwia zwiększenie ilości światła docierającego do matrycy o 120%. Efekty wykonywania zdjęć przy minimalnym oświetleniu będą oszałamiające!

Czy telefon Xiaomi 12 Pro to dobry wybór? Idealny — dla każdego, kto ceni sobie funkcjonalność i wysokiej jakości zdjęcia! Sprawdź sam, czy to telefon skrojony dla Ciebie.