Xiaomi 12T

Xiaomi 12T | Kup w GSM24.pl

Xiaomi 12T zachwyca nowoczesnym designem. W oczy rzuca się duży, niemalże bezramkowy ekran, estetycznie skomponowany moduł z obiektywami oraz wysokiej jakości tworzywo produkcji smartfona. Przechodząc do specyfikacji telefonu, pracuje on w oparciu o system operacyjny Android 12 i procesor MediaTek Dimensity 8100. Wyróżnia się szybkim działaniem, bez nawet najmniejszych opóźnień. W GSM24 dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz szarej. Dla naszych klientów przygotowaliśmy 2 warianty pamięci wbudowanej: 128 i 256 GB.

Dlaczego warto kupić Xiaomi Mi 12T?

Producent Xiaomi 12T umieścił w smartfonie diodę podczerwieni, za pomocą której telefonu można używać tak samo, jak pilota. Użyj go do sterowania urządzeniami w swoim domu — przykładowo w celu sterowania światłem, bez potrzeby sięgania po inne piloty. Zaletą Xiaomi Mi 12T jest długi czas pracy baterii i brak nagrzewania nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu telefonu. Gdy Twój smartfon potrzebuje energii, skorzystaj z superszybkiego ładowania 120W.

Kup Xiaomi Mi 12T w korzystnej cenie w GSM24.pl — zyskaj darmową dostawę na zakupy powyżej 300 zł. Pamiętaj — masz możliwość darmowego zwrotu produktu do 14 dni po otrzymaniu zamówienia.