Xiaomi Redmi 10C

Xiaomi Redmi 10C

Sercem Xiaomi Redmi 10C jest energooszczędny, ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 680. Do jego produkcji wykorzystuje się najnowszą technologię 6 nm. To właśnie ten fakt odpowiada za niespotykaną wydajność przy minimalnym zużyciu energii. W praktyce oznacza to doskonałe osiągi przy bardzo długiej żywotności baterii.
Oprócz doskonałego procesora, smartfon Xiaomi Redmi 10C wyposażony jest w szybką i wydajną pamięć UFS2.2. Choć fabrycznie pamięć wynosi jedynie 64 Gb, można ją z łatwością rozszerzyć za pomocą karty do przechowywania filmów i zdjęć, uzyskując nawet ponad 1 Tb.

Xiaomi Redmi 10C — zawsze dostępny

Co sprawia, że smartfon Xiaomi Redmi 10 C 4/64 Gb jest tak wyjątkowy? Bateria o pojemności 5000 mAh. Dzięki bardzo wydajnym i dobrze zoptymalizowanym podzespołom, na jednym ładowaniu można odtwarzać muzykę przez 190 godzin lub oglądać filmy przez 19 godzin. Alternatywnie pełna bateria umożliwia granie przez 11 godzin!
Niezależnie od pojemności baterii, w końcu się ona wyczerpie. W takiej sytuacji możesz skorzystać z jednej z dwóch dedykowanych ładowarek do tego modelu. Klasyczny zasilacz o mocy 10 W jest rozwiązaniem dla osób, które doładowują telefony wieczorem. Choć trwa to dłużej, pozwala zadbać o dobrą kondycję akumulatora, a dzięki temu posłuży on przez wiele lat.
Jednak wiele osób preferuje częstsze wymiany swojego smartfona, a jednocześnie ceni błyskawiczne ładowanie. Dla nich przeznaczona jest ładowarka 18 W. Pozwoli ona doładować akumulator w kilkanaście minut tak, by mógł Ci służyć przez resztę dnia.

Duży i wygodny wyświetlacz w Xiaomi Redmi 10C

Kolejną zaletą, jaką może się pochwalić smartfon Xiaomi Redmi 10C 4/64 Gb, jest duży wyświetlacz o przekątnej 6,71 cala. Jest to prawdziwy olbrzym w tym segmencie cenowym. Ponadto dostarcza on doskonałych wrażeń wizualnych, współpracując z Netflixem HD oraz Prime Video HD. Funkcjonalny wyświetlacz zabezpieczony został szkłem Coring Gorilla Glass o zwiększonej odporności na uszkodzenia i zarysowania. Za jego sprawą możesz cieszyć się nadzwyczajną jakością obrazu bez obaw o upadek telefonu lub zniszczenie ekranu.