Xiaomi 12

Xiaomi 12 | Kup bestsellerowy smartfon w GSM24.pl


Xiaomi 12 może poszczycić się mianem flagowca — kompaktowy smartfon wykonany z dbałością o szczegóły, wyposażony w topowe podzespoły o komfortowej w użytku bryle z pewnością sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Smartfon Xiaomi 12 robi świetne pierwsze wrażenie — zawiera ekran o dużej przekątnej 6,28 cala, z niemalże niewidocznymi ramkami bocznymi. Jego kolory są nasycone, a jasność w łatwy sposób dopasować do własnych preferencji.

Smartfon Xiaomi 12 | Procesor, aparat


Telefon Xiaomi Mi 12 pracuje dzięki niezwykle wydajnemu procesorowi — mowa tutaj o Snapdragon 8 Gen 1. Za jego pomocą codzienna praca jest płynna i brak tutaj jakichkolwiek opóźnień. Dodatkowe 8 GB RAM usprawnia działanie wszystkich procesów.

Warto zwrócić uwagę na aparat, jaki posiada telefon Xiaomi 12 - to doskonała propozycja dla wszystkich ceniących zdjęcia najwyższej jakości. Matryca główna zapewnia rozdzielczość 50 Mpix, obiektyw szerokokątny 13 MP, a obiektyw telemakro zawiera 5 Mpix. Fotografie wykonane za pomocą Xiaomi 12 prezentują się rewelacyjnie zarówno w słoneczny dzień, jak i po zmroku. Są nasycone i brak tutaj pojedynczych pikseli.

Dlaczego warto kupić Xiaomi 12? Telefon to flagowiec, który z powodzeniem może konkurować z innymi modelami światowych marek. Posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Zachęcamy do składania zamówień i kontaktu z Działem Obsługi Klienta.