Na tej stronie korzystamy z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.gsm24.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką dotyczącą prywatności uregulowaną w Regulaminie i w Polityce Prywatności.

Hit tygodnia

 • Samsung Galaxy S20 G980F Dual SIM Cloud Blue

  2 999,00 zł

  3 099,00 zł


  Zobacz wszystkie ->
 • Xiaomi Mi 10 Lite 5G DS 6/128GB Grey

  1 329,00 zł

  1 349,00 zł


  Zobacz wszystkie ->
HITY SIERPNIA!

HITY SIERPNIA!

 - 

Czas przedstawić produkty, które najlepiej sprzedawały się w sierpniu! Tym razem nasi klienci postawili na smartfony i to one grały pierwsze skrzypce w naszych zamówieniach :)

Co tu dużo mówić… sierpień to miesiąc zdominowany przez Samsunga!Samsung Galaxy A71 w pastelowej odsłonie, który fantastycznie wkupi się w kobiecą estetykę i torebkę:

fHAXO1EhfiOQiRXPUQ9NURk2sk6ZuMjVmqsFNLNpSamsung Galaxy S10 obudowany w elegancką czerń, która - jak wiadomo - pasuje do wszystkiego, a przy tym smartfon ma fenomenalne parametry:

 aFsfHBXJ7TpvSAYySBT4TkkCi_pPEJT_i87VRJcK

I na koniec niebieski Samsung Galaxy A41 z potrójnym, tylnym aparatem i  zaopatrzony w funkcję Dolby Atmos, która dostarcza niesamowitych wrażeń dźwiękowych :) 

msCI9kw8qjaLPVKyyj2oyDELeigyg-DTVte8mMih