Vivo V21 5G

Telefon Vivo V21 5G

Vivo to kolejny chiński koncern, który rywalizuje z Samsungiem, Sony czy Huawei. Firma rozpoczęła swoją działalność w Europie i 2021 rok od prezentacji nowych modeli z różnych półek cenowych. Jednym z ciekawych telefonów jest Vivo V21 5G. Smartfon ma kilka solidnych cech i parametrów. Dotychczas jej urządzenia były dostępne tylko w Azji, ale producent uznał, że premiera Vivo V21 5G to świetna okazja, by pokazać go szerszej grupie potencjalnych klientów. 

Vivo V21 5G posiada 90-hercowy ekran AMOLED 6,44”, 8 GB RAM, 128 GB RAM na pliki, NFC, czytnik linii papilarnych, baterię o pojemności 4000 mAh, szybkie ładowanie 33 W i smukłą obudowę. Za łączność 5G odpowiada procesor MediaTek Dimensity 800U 5G. 

Smartphone Vivo V21 5G – świetny aparat do selfie 

Telefon Vivo V21 5G zachwyca przede wszystkim aparatem – posiada jeden z najlepszych paneli selfie na rynku w swojej klasie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż Vivo V to jedna z serii skupionych od wielu lat właśnie na przednich aparatach. 

Ukryty w ekranowym wcięciu aparat przedni posiada wysoką rozdzielczość 44 Mpix i przysłonę f/2,0, dzięki czemu robi świetne zdjęcia nawet mimo słabego oświetlenia, autofokus, optyczną i elektroniczną stabilizację obrazu, a także dwie diody doświetlające, przydatne podczas zdjęć selfie, ale także rejestrowania wideo. W dodatku filmy można kręcić z użyciem przedniej i tylnej kamery w tym samym czasie, są elektroniczne stabilizowane.

To nie wszystko – smartphone Vivo V21 5G posiada także aparat tylne – główny 64 Mpix z przysłoną f/1,79 i optyczną stabilizacją obrazu, aparat 2 Mpix z obiektywem makro f/2,4 oraz    aparat 8 Mpix z obiektywem ultraszerokokątnym f/2,2.