Smartfony i telefony Vivo

Smartphony Vivo

Vivo to jeden z chińskich producentów, który podbija rynki europejskie dopiero od 2020 roku. Firma rozpoczęła działalność jednak znacznie wcześniej, bo w 2009 roku – wtedy specjalizowała się w produkcji urządzeń i rozwiązań telekomunikacyjnych oraz informatycznych. Z kolei marka smartfonów Vivo powstała w 2011 r. na bazie zdobytych doświadczeń, ale dość długo nie zdecydowała się na ekspansję innych rynków i globalną działalność. Do tego Vivo przygotowywało się kilka lat.

Obecnie Vivo skupia się na inteligentnych urządzeniach i usługach. Dużą popularność przyniosły jej innowacyjne smartfony w konkurencyjnych cenach – jak m.in. Vivo V21 5G, Y52 5G, Y72 5G czy X51 5G. Długa lista zarówno telefonów, jak i wykorzystywanych w nich innowacyjnych rozwiązań sprawia, że marka szybko zyskuje zainteresowanie również na polskim rynku.

Nowoczesne smartfony Vivo z obsługą sieci 5G

Jedną z zalet, jakie mają telefony Vivo, jest obsługa nowoczesnej sieci 5G. Tę funkcjonalność posiadają zwykle flagowce, tu zyskujemy ją za znacznie niższą cenę. Na przykład model Y72 zapewnia wyższą wydajność, dzięki flagowemu układowi 5G w technologii 7 nm oraz procesor o taktowaniu 2,2 GHz. Smartfon będziesz odbierał zawsze wystarczająco silny sygnał – to zasługa podwójnego trybu 5G SA1 i NSA, który współpracuje ze wszystkimi podstawowymi częstotliwościami, a także antenie okalającej urządzenie.

Z kolei X51 5G został opracowany z myślą o amatorach mobilnej fotografii, to popularny model z wbudowanym gimbalem do stabilizacji obrazu. Telefony komórkowe Vivo przede wszystkim mają być praktyczne i tworzone dla użytkowników – misją marki jest ułatwianie im życia. Smartphony Vivo wyróżniają się wysoką funkcjonalnością i nowoczesnym wzornictwem.