Checklista GSM24 dla studentów przed nowym rokiem akademickim. Sprawdź, czy wszystko masz.

Studencie, studentko! Za niedługo rozpoczęcie nowego roku akademickiego. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótką checklistę rzeczy, które mogą Wam się przydać. Wszystkie punkty odhaczone? Ruszajcie na wykłady i ćwiczenia — powodzenia! 

Smartfon

Wiadomo, smartfon to jedno z podstawowych urządzeń codziennego użytku. Dzwonimy, wysyłamy wiadomości, maile, załatwiamy sprawy online, ściągamy i przesyłamy pliki — wielofunkcyjność to podstawa. Nasza przykładowa propozycja dla studenta/studentki to Samsung Galaxy A22. Do jego zalet możemy zaliczyć pamięć ram 4 GB, pamięć wbudowaną 128 GB, czytnik karty pamięci oraz dobrą baterię 5000 mAh. Co ważne, smartfon ten kosztuje w naszym sklepie niecałe 1000 zł. HKiqJcyQhQ5nXSIKbP70KG5QNrP-mvJi4j-pgV_1-cBL2KGw3cYw4L2bFqdlnB6K-jwXlYWqbBRWg7mariTyeaoHhaTpndw9gXB72Wjd6CwAU4Hw9HDnZ1dTZSYMcW_MQR_9R4kH=s0

Kable

Kolejny punkt na naszej liście to różnego rodzaju kable USB np. typu C lub lighting. To szybko zużywające się akcesorium, które często wymaga wymiany ze względu na uszkodzenia. Co więcej, z doświadczenia wiemy, że kable często potrafią się gubić. Warto zatem mieć w zapasie choćby jeden dodatkowy kabel do ładowania, aby w razie awarii lub niespodziewanego zaginięcia móc naładować telefon. 

Powerbank

Częste i intensywne korzystanie ze smartfona oraz z zainstalowanych aplikacji skutkuje oczywiście dość szybkim spadkiem naładowania baterii. Z pewnością więcej na ten temat wiedzą posiadacze iPhonów. Aby uniknąć nagłego rozładowania baterii, warto mieć przy sobie naładowany powerbank, który “doda energii” naszym sprzętom. 

ZypaocKLUIHJMmjS0i9Rc-Uuyqqk24unZvfhVw9TA3_K_OiFBxEK52NSCeI-HPtahO-6DgqbPZlN_iGpkrwGVFYrG5GhwV50URIhtcAdTULW5dxFBTt5Gj9Tg3GJHT4xBDi1YeXg=s0

Szkło ochronne

Czy Twoje sprzęty na pewno są dobrze zabezpieczone?  Wyjścia na imprezę, poranne powroty, wciągające spotkania towarzyskie, a telefon rzucony gdzieś w kąt. Każdy kolejny dzień życia studenckiego to wspaniała przygoda warto więc zadbać o to, aby żadna rysa i pęknięcie ekranu nie popsuły tej zabawy. Rozwiązanie jest proste — szkło ochronne na ekran smartfona. 

Tablet

Choć to pozycja nieobowiązkowa, bo nie każdy lubi korzystać z tabletów, ale zapewniamy, że to bardzo praktyczny i funkcjonalny sprzęt. Przyda się na pewno podczas nauki zdalnej, a także w czasie stacjonarnej nauki. Masz przedstawić prezentację podczas wykładu lub ćwiczeń? Zamiast dźwigać laptopa, weź ze sobą tablet. 

1Si6a0D8axO-sjYOKlYfbjsDriFj2n-61DD3e4RZRyebaGZddj7wHla5foRheecL_gd32H-xQx13ZE7U1YADtB7zFNBcUc4ac9t14L4CKI-_jIos2S7EB_SCglxb8tgKMEFhmCFa=s0

Wszystkie punkty z naszej checklisty znajdziesz w naszym internetowym sklepie: https://gsm24.pl/ 

Podziel się tym wpisem

comments (0)

Aktualnie brak komentarzy