Zapytaj o produkt
close

Zapytaj o produkt

 
3MK

3mk Watch Protection do 3szt. Xiaomi Amazfit GTS 2

  Mała dostępność
24,00 zł
Brutto
19.51 zł
Netto
Ilość

 

Darmowa dostawa powyżej 300 PLN

 

Zwrot do 14 dni

 

Faktura VAT 23%

FAQ

Czy produkty są nowe i oryginalne ?

Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie są nowe i oryginalne. Wyjątkiem jest zakładka OUTLET. Znajdują się w niej produkty z uszkodzonym opakowaniem lub przeciętą plombą oraz takie, które pochodzą z regulaminowego 14-dniowego zwrotu od klienta.

10

Czy telefony pochodzą z polskiej dystrybucji?

Nasze produkty pochodzą z dystrybucji europejskiej i objęte są 2-letnią gwarancją. Gwarancja realizowana jest na terenie Polski w autoryzowanych serwisach.

5

Czy produkty zakupione w sklepie objęte są gwarancją?

Każde urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją producenta. Naprawy realizowane są na podstawie dowodu zakupu w autoryzowanych serwisach lub za naszym pośrednictwem w ramach usługi Door2Door.

1

3mk Watch Protection do Xiaomi Amazfit GTS 2

Ochrona na ekran SmartWatcha. Zegarek jest znacznie bardziej narażony na uszkodzenia niż smartfon. Zabezpiecz swojego SmartWatcha przed zniszczeniem. Watch Protection™ zmniejsza ryzyko stłuczenia i zarysowania ekranu SmartWatcha. Wzmocniony ekran przetrwa przypadkowe uderzenia. Dzięki elastycznej strukturze, Watch Protection™ ugina się i jest bezpieczny dla dłoni. Precyzyjnie dopasowuje się do ekranu, aż po same krawędzie. Dzięki zastosowaniu mocniejszej substancji klejącej oraz wzmocnieniu komponentu, Watch Protection™ leży idealnie zarówno na płaskich, jak i na zaokrąglonych ekranach. Zapewnia 100% wrażliwości na dotyk i idealny poślizg palca. Perfekcyjna transparentność. Klarowna i jednolita struktura doskonale oddaje barwy wyświetlanego obrazu. Łatwy montaż. 3 sztuki w zestawie.
3MK-0111
Mała dostępność

Szybkie porównanie

Produkt 3mk FlexibleGlass Do Xiaomi Redmi Note 10 PRO 3mk FlexibleGlass Do Xiaomi 11T / 11T Pro 3mk FlexibleGlass Do Xiaomi Redmi Note 11 PRO 3MK Folia ARC+ SE Xiaomi Mi 11 5G
Cena
29,97 zł
29,97 zł
29,97 zł
29,00 zł
Opis
Brak cech do porównania