Realme 9i

Realme 9i

Realme 9i charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami przy niezwykle atrakcyjnej cenie. Dzięki temu możesz stać się właścicielem telefonu z górnej półki bez ponoszenia dużych kosztów. Jest to zasługa dobrej jakości komponentów oraz doskonałej optymalizacji.

Najwyższa wydajność w Realme 9i z androidem

Smartfon Realme 9i wyposażony jest w procesor Qualcomm Snapdragon 680 w technologii 6 nm. Znany jest on z wysokiej wydajności przy niskim zużyciu energii. Oznacza to, że żywotność baterii o pojemności 5000 mAh jest znacznie wyższa, niż u konkurencji. Możesz przez wiele godzin korzystać ze swojego ulubionego Realme 9i z androidem, ciesząc się wysoką jakością obrazu i dźwięku!
Jeśli jednak poziom baterii zacznie się niebezpiecznie zmniejszać, możesz skorzystać z błyskawicznej ładowarki 33 W Dart Charge.

Aparat do każdego rodzaju zdjęć

Warto zwrócić uwagę również na potrójny system obiektywów, który zapewnia doskonałe zdjęcia w każdych okolicznościach. Jest to zasługa aparatu o rozdzielczości 50 Mpix wspomaganego przez dodatkowe obiektywy do zadań specjalnych! Także przednia kamera, 16 Mpix, pozwala wykonywać bardzo wysokiej jakości selfie.

Wydajne oprogramowanie zapewnia automatyczne dostosowanie aparatów do wykonywanego właśnie zdjęcia. Dzięki temu zawsze fotografia cechuje się najwyższą jakością. Technologia ukryta w Realme 9i umożliwia robienie zdjęć o zmroku, fotografowanie obiektów w ruchu czy wykonywaniu dużych zbliżeń optycznych — przy zachowaniu wysokiej rozdzielczości. Dlatego też, nawet jeśli nie posiadasz talentu do fotografii, smartfon Realme 9i pozwoli Ci na wykonanie idealnych pamiątek z każdego miejsca, które zapragniesz odwiedzić.

Wydajność godna Realme 9i

Smartfon Realme 9i to niezwykle wszechstronny telefon, który można wykorzystać praktycznie do wszystkiego. Pozornie ma on tylko 4 Gb pamięci RAM, jednak w razie potrzeby technologia Inherit 8i DRE rozszerza ją o dodatkowe 5 Gb wirtualnej pamięci. W ten sposób możesz cieszyć się swoją ulubioną grą lub oglądać filmy na portalach streamingowych — na ekranie FullHD+ z przekątną 6,6 cala będzie to niezwykle wciągająca rozrywka. Realme 9i z androidem poradzi sobie także z działaniem kilkunastu aplikacji w tle, byś wszystko miał w zasięgu ręki.