Realme GT 2

Realme GT 2 | GSM24.pl

Telefony Realme GT 2 z dużym ekranem 6,62 cali, szybkim procesorem Snapdragon 888 5G, dostępne w trzech kolorach: białym, zielonym i czarnym, rozdzielczością 2400 x 1080. Urządzenia ze średniej półki cenowej, zachowujące płynne działanie, wykonujące wysokiej jakości zdjęcia za pomocą aparatu głównego, macro i szerokokątnego. Poznaj elegancki i niezawodny smartfon Realme GT 2.

Jakość wykonania Realme GT 2

Design Realme GT 2 zdecydowanie wpisuje się w obecne trendy – telefon posiada cienkie ramki i duży ekran. Na tyle umieszczono sporych rozmiarów panel z obiektywami: głównym, szerokokątnym i macro. Tworzywo produkcji tylnego panelu to ekologiczny biopolimer, dzięki któremu telefon stabilnie leży w ręce, zdecydowanie poprawia jego przyczepność. Obok minimalistycznego logo umieszczono niewielki podpis projektanta telefonu Naoto Fukasawa, który w poprzednich modelach Realme był odpowiedzialny za stworzenie tylnego panelu imitującego walizkę.
Na prawym boku producent umieścił włącznik, z kolei prawą stronę urządzenia zajmują dwa przyciski regulujące głośność. Ich umiejscowienie zostało dobrze przemyślane, dzięki czemu łatwo zlokalizować przyciski w trakcie użytkowania.

Ekran Realme GT2 5G

W telefonie Realme GT2 5G użytkownicy korzystają z ekranu w wielkości 6,62 cali i rozdzielczości 2400 x 1080 pikseli, co daje 397 ppi. Sam wyświetlacz zajmuje 92.6% powierzchni przedniego panelu. Częstotliwość odświeżenia ekranu 120 Hz sprawia, że wyświetlane treści działają płynnie i nie występują opóźnienia podczas ich przewijania.
Kolorystykę ekranu dopasujesz do własnych upodobań, zmieniając jej tryb. Możesz skorzystać z trybu naturalnego, który najlepiej oddaje rzeczywiste barwy i nie przekłamuje kolorów. Tryb żywy zwiększa nasycenie kolorów, jednak wciąż wydają się rzeczywiste i nie stają się drażniące dla oczu. Jeśli chcesz własnoręcznie zmienić temperaturę barw, skorzystaj z trybu Pro.
Producenci telefonów przygotowali funkcję, która ma na celu ochronę wzroku użytkowników. Filtr światła niebieskiego zmniejsza zmęczenie oczu. Ciekawym rozwiązaniem pojawiającym się w coraz większej liczbie smartfonów jest także Always on Dispaly, dzięki której na wygaszonym ekranie pojawia się skrót najważniejszych powiadomień, informacje o stanie zużycia baterii i wiele więcej.

Aparat | Smartfon Realme GT 2

Tylna część telefonu zawiera moduł z trzema obiektywami: aparat główny 50 Mpix, ultraszerokokątny 8 Mpix, makro 2 Mpix. Przedni aparat do selfie o rozdzielczości 16 Mpix. Co ciekawe, jego położenie różni się od innych telefonów dostępnych na rynku – umieszczony jest w lewym rogu ekranu.
Podczas tworzenia zdjęć skorzystaj z dostępnych trybów fotograficznych, do których należą między innymi: tryb fotografii ulicznej, panoramiczny, korekta zniekształconych zdjęć ulicznych lub tryb makro ultra. W gorszych warunkach oświetleniowych lub po zmroku skorzystaj z trybu nocnego. Podczas robienia selfie lub portretów najlepiej sprawdzi się efekt bokeh, który delikatnie rozmywa światło. Smartfon umożliwia nagrywanie w jakości 4K, również z efektem zwolnionego tempa oraz stabilizacją obrazu.

Zalety Realme GT 2

Smartfon Realme GT 2 jest urządzeniem smukłym, a pomimo swoich sporych wymiarów wygodnie leży w dłoni. Jego ciężar 200 g nie jest odczuwalny dla użytkownika, a dla wielu jest możliwy do obsługi jedną dłonią.

Bateria o pojemności 5000 mAh przekłada się na wielogodzinne działanie bez potrzeby doładowania telefonu. Kilka godzin pracy, słuchanie muzyki, oglądanie filmów oraz granie w gry nie doprowadzi do rozładowania urządzenia. Smartfon jest w stanie pracować nawet całą dobę.

Podczas pracy na telefonie nie występują zatrzymania lub dłuższe opóźnienia. Zachowana jest pełna płynność nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Kup Realme GT 2 5G w niskiej cenie w sklepie GSM24.pl. Sprawdź dostępne wersje kolorystyczne i warianty pamięci masowej oraz operacyjnej. Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów podczas wyboru swojego nowego smartfona Realme GT 2.