Realme C55

Smartfon Realme C55 | Kup w GSM24.pl

Realme to marka, która szybko zdobywa popularność na rynku smartfonów, a ich model Realme C55 jest jednym z najlepszych przykładów tego, jak dobra jakość może iść w parze z przystępną ceną. Poznaj specyfikację i wszystkie możliwości taniego i bestsellerowego smartfona.

Specyfikacja | Smartfon Realme C55

1. Wielkość ekranu

Realme C55 jest wyposażony w imponujący ekran o przekątnej 6,72 cala, który zapewnia komfortowe przeglądanie wyświetlanych treści. Jego rozdzielczość i zastosowana technologia zapewniają żywe kolory i ostrą grafikę, co sprawia, że każda chwila spędzona przed ekranem jest prawdziwą przyjemnością.

2. Pamięć RAM

Z 6 GB RAM użytkownicy mogą mieć pewność, że gry i wymagające aplikacje będą działać płynnie i bez przeszkód.

3. Pamięć wewnętrzna

Dzięki 128 GB pamięci wewnętrznej użytkownicy mają wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie zdjęć, filmów, gier oraz aplikacji. Dodatkowo, istnieje możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą karty SD, co daje jeszcze większą elastyczność.

4. Bateria

Jednym z głównych atutów Realme C55 jest jego bateria o pojemności 5000 mAh. Dzięki niej telefon może działać cały dzień, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Naładowanie baterii zajmuje mniej czasu niż kiedykolwiek wcześniej.

5. Procesor

Realme C55 jest napędzany przez procesor MediaTek Helio G88 – wielordzeniowy układ, który zapewnia szybkie i płynne działanie urządzenia w każdych warunkach.

6. System operacyjny

Urządzenie działa na najnowszym systemie operacyjnym Adroid 13, który zapewnia dostęp do najnowszych funkcji, aktualizacji bezpieczeństwa oraz szerokiej gamy aplikacji dostępnych w Google Play Store.

Aparat | Telefon Realme C55

Aparat w smartfonach stał się jednym z kluczowych czynników wpływających na decyzję zakupową wielu użytkowników. Telefon Realme C55, oferując zaawansowany system aparatów, nie pozostaje w tyle.
Współczesne smartfony często wykorzystują kilka obiektywów, aby dostarczyć użytkownikom różnorodność w zakresie fotografowania. Realme C55 posiada 2 obiektywy, które pozwalają uwiecznić każdą chwilę dokładnie tak, jak tego chcesz.

Światło dzienne jest idealne do robienia zdjęć, ale co z sytuacjami, gdy słońce zachodzi? Dzięki nocnemu trybowi fotografowania Realme c55 jest w stanie przechwycić jasne i wyraźne zdjęcia nawet w słabym oświetleniu.

AI rozpoznawanie scen: Technologia sztucznej inteligencji w aparatach jest już teraz, a C55 Realme wykorzystuje ją w pełni. Dzięki rozpoznawaniu scen przez AI, telefon dostosowuje ustawienia aparatu, aby optymalnie pasować do otoczenia i przedmiotów na zdjęciu, zapewniając idealne nasycenie kolorów, kontrast i jasność.

Aparat w Realme c55 posiada wysoką rozdzielczość, która umożliwia robienie zdjęć o wyjątkowej ostrości. Dodatkowo, zaawansowane oprogramowanie aparatu zapewnia, że zdjęcia są jasne i pełne detali.
Robienie zdjęć w ruchu czy filmowanie może być wyzwaniem ze względu na drgania. Stabilizacja obrazu w Realme C55 sprawi, że Twoje zdjęcia i filmy będą gładkie i pozbawione niechcianych drgań.

Efekty bokeh czy też tzw. "rozmycie tła" stały się niezwykle popularne. Realme C55 oferuje zaawansowane tryby portretowe, które pozwalają na tworzenie profesjonalnie wyglądających portretów z pięknie rozmytym tłem.

W dobie mediów społecznościowych i cyfrowego udostępniania, posiadanie smartfona z doskonałym aparatem to klucz. Realme c55 oferuje szeroką gamę funkcji fotograficznych, które z pewnością zaspokoją potrzeby zarówno amatorów, jak i zaawansowanych użytkowników fotografii.