Realme 9 PRO

Realme 9 Pro | GSM24.pl


Realme 9 Pro to jeden z bestsellerowych modeli, który zyskał zainteresowanie klientów dzięki nowoczesnej stylistyce i topowym podzespołom. Telefon Realme 9 Pro działa w oparciu o system operacyjny Android 12, a za szybką pracę odpowiedzialny jest procesor Qualcomm Snapdragon 695. Budżetowy smartfon z 6 GB pamięci RAM i częstotliwością odświeżania ekranu 120 Hz naprawdę robi wrażenie. Przy pomocy aparatu przedniego 16.0 Mpix telefon Realme 9 Pro Series jest w stanie wykonać wyraźne zdjęcia o nasyconych barwach. Użytkownicy mają możliwość stworzenia profesjonalnych fotografii przy użyciu obiektywu szerokokątnego oraz ultraszerokokątnego. Dodatkowym atutem jest 6x zoom cyfrowy.

Telefon Realme 9 Pro | Bateria, szybkie ładowanie


Długa praca po jednokrotnym ładowaniu baterii to zdecydowana zaleta, jaką posiada smartfon Realme 9 Pro. Akumulator o pojemności 5000 mAh jest w stanie posłużyć nieprzerwanie przez jedną dobę. Istnieje możliwość wydłużenia czasu pracy poprzez uruchomienie trybu oszczędzania baterii. Aby Realme 9 Pro w krótkim czasie zyskał energię, warto skorzystać z opcji szybkiego ładowania, wykorzystując dołączoną do zestawu ładowarkę.

Poznaj inne serie Realme:

Realme GT 2

Realme GT 2 to ekran o przekątnej 6,4 cala, który pracuje w rozdzielczości Full HD+. Matryca odświeża się w częstotliwości 120 Hz. Użytkownicy oprócz pojemnej baterii, mają możliwość skorzystania z dwóch trybów oszczędzania energii.