Zapytaj o produkt
close

Zapytaj o produkt

 
Garmin

Garmin Fenix 6 Pro Solar Gray band (010-02410-11)

  Brak towaru
2 049,00 zł
Brutto
1 665.85 zł
Netto
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Łączność
Bluetooth® Smart, ANT+®
Pamięć wbudowana
32 GB
Typ wyświetlacza
Transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
Przekątna wyświetlacza
1,3"

Niezbędne akcesoria

Wybierz ochronę ekranu - MyScreen AntiCrash​: ( czytaj więcej )

Ilość

 

Darmowa dostawa powyżej 300 PLN

 

Zwrot do 14 dni

 

Faktura VAT 23%

Garmin Fenix 6 Pro Solar Gray

Smartfony zrewolucjonizowały nasze życie — gwarantują nam dostęp do najważniejszych aplikacji, internetu i funkcji. Jednak technologia na tym się nie zatrzymała. Uniwersalny smartwatch Garmin Fenix 6 PRO Solar w szarym kolorze umożliwia korzystanie ze swojego telefonu bez sięgania po to urządzenie.

Garmin Fenix 6 zawsze jest przy Tobie

Ładowanie solarne pozwala przedłużyć działanie akumulatora, więc wystarczy podłączyć zegarek do ładowania nie częściej niż raz na dwa tygodnie, by cieszyć się ciągłym dostępem do ulubionych aplikacji. Zaawansowana konstrukcja oraz wysoka wytrzymałość zapobiega jakimkolwiek uszkodzeniom Garmin Fenix 6 PRO Solary Gray niezależnie od pogody czy uprawianego przez Ciebie sportu. Szkiełko Power Glass, będące zarazem baterią słoneczną, wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów, odpornych na zarysowania oraz pęknięcia.

Garmin Fenix 6 Solar nadzoruje Twój trening w czasie rzeczywistym

Pomiar tętna, saturacji, nawodnienie, regenerację, monitorowanie snu oraz innych ważnych wskaźników fizycznych umożliwia nadzorowanie Twojego treningu oraz wyświetlanie wskazówek dotyczących tempa biegu czy intensywności wykonywania ćwiczeń. Funkcja PacePo bierze pod uwagę również stopień nachylenia terenu, by jeszcze trafniej nadzorować Twoją aktywność fizyczną.
Zegarek Garmin Fenix 6 PRO Solar szary to urządzenie multidyscyplinarne. Oznacza to, że stworzony został z myślą nie tylko o biegach, ale również innych, uprawianych często sportach. Zegarek rozpoznaje narciarstwo skiturowe, jazdę na rowerze, golf i wiele innych. W czasie ćwiczeń możesz również słuchać muzyki, bez konieczności podłączania się do telefonu. Dzięki temu bieganie będzie dużo wygodniejsze.

Wyraźna nawigacja w Garmin Fenix: zawsze wrócisz do domu najkrótszą trasą

Nawigacja w smartwatchu bywa bardzo przydatna w wielu sytuacjach. Gdy nogi poniosą Cię na nieznane tereny lub zaskoczy mocny deszcz, wystarczy uruchomić mapę w swoim zegarku i wyznaczyć najkrótszą trasę powrotną do ciepłego domu. Wyświetlacz 1,3 cala pozwala na szybkie zorientowanie się we wskazówkach trasy i śledzenie powrotu na bieżąco. Dzięki temu nie zaskoczy Cię żadna przygoda — zawsze będziesz mógł bezpiecznie wrócić do domu. Sprawdź sam, czy ten zegarek nie będzie Twoim ulubionym trenerem personalnym.

FAQ

Czy produkty są nowe i oryginalne ?

Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie są nowe i oryginalne. Wyjątkiem jest zakładka OUTLET. Znajdują się w niej produkty z uszkodzonym opakowaniem lub przeciętą plombą oraz takie, które pochodzą z regulaminowego 14-dniowego zwrotu od klienta.

82

Czy telefony pochodzą z polskiej dystrybucji?

Nasze produkty pochodzą z dystrybucji europejskiej i objęte są 2-letnią gwarancją. Gwarancja realizowana jest na terenie Polski w autoryzowanych serwisach.

159

Czy produkty zakupione w sklepie objęte są gwarancją?

Każde urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją producenta. Naprawy realizowane są na podstawie dowodu zakupu w autoryzowanych serwisach lub za naszym pośrednictwem w ramach usługi Door2Door.

128
GR-W-041
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Łączność
Bluetooth® Smart, ANT+®
Pamięć wbudowana
32 GB
Typ wyświetlacza
Transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
Przekątna wyświetlacza
1,3"
Rozdzielczość wyświetlacza
260 x 260 px
Czas pracy na baterii
Tryb zegarka: do 28 dni / 37 dni przy ładowaniu energią słoneczną. Tryb oszczędzania baterii zegarka: do 90 dni / powyżej 1 roku przy ładowaniu energią słoneczną. Tylko GPS: do 89 godz. / 122 godz. przy ładowaniu energią słoneczną. Wszystkie systemy satelitarne: do 63 godz. / 77 godz. przy ładowaniu energią słoneczną. Wszystkie systemy satelitarne i muzyka: do 16 godz. Maksymalny czas pracy baterii w trybie GPS: do 213 godz. / 578 godz. przy ładowaniu energią słoneczną, Tryb GPS wycieczki: do 62 dni / 139 dni przy ładowaniu energią słoneczną
System nawigacji satelitarnej
GPS/A-GPS/GLONASS/Galileo
Czujniki
Akcelerometr Magnetometr Podczerwieni Światła Zbliżenia Żyroskop
Waga
85 g
Odporność
Wodoszczelność 10 ATM
Funkcje śledzenia aktywności
Krokomierz Licznik spalonych kalorii Monitorowanie snu Monitorowanie stresu Monitorowanie tętna Piętra w górę Pomiar dystansu TRUEUP™ MOVE IQ™ BODY BATTERY™ Wiek sprawnościowy Pomiar nawodnienia HEALTH SNAPSHOT™
Rodzaje Aktywności
Bieganie Fitness Jazda na rowerze Marsz Pływanie Siłownia Tryb wielodyscyplinowy
Funkcje Biegowe
Dynamika biegu Przygotowanie wydolnościowe Treningi biegowe
Funkcje rowerowe
Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, jazda rowerem górskim, triathlon
Funkcje Pływackie
Długość basenu Liczba wymachów Treningi pływackie Wykrywanie stylu
Rodzaj paska
Silikonowy
Typ paska
Opaska sportowa
Kolor paska
Szary
Rozmiar Koperty
47 mm
Kolor koperty
Czarny