Galaxy A32 5G

Samsung Galaxy A32 5G

Zależy Wam na przyspieszeniu? Z Galaxy A32 w wersji 5G jest to możliwe – to bardzo dobra propozycja ze średniej półki cenowej z 5G. Poznaj zalety, jakie ma telefon Samsung Galaxy A32 5G. Model został wyposażony m.in. w rewolucyjny ekran 6.5" Infinity-V Display, 8-rzdeniowy procesor, 4 GB RAM, aż cztery aparaty fotograficzne, bateria o pojemności 5000 mAh z opcją szybkiego ładowania Adaptive Fast Charging o mocy do 15W. To idealny wybór dla szybkiej i wydajnej pracy. Na dane mamy 64 GB, ale dzięki karcie microSD zyskasz pojemność na pliki do 1TB.

Samsung Galaxy A32 5G doskonale się prezentuje i wygodnie leży w dłoni. Wyróżnia go delikatny design i cztery kolory do wyboru – klasyczny czarny lub biały albo subtelny niebieski lub fioletowy. 

Smartphone Galaxy A32 – szybki Internet z 5G

Prezentowany model wyróżnia m.in. moc szybkiej transmisji danych 5G, który ulepsza sposób, w jaki korzystamy z Internetu i się nimi dzielimy. Zapewnia nie tylko szybki Internet, ale też płynne granie, udostępnianie, strumieniowanie i pobieranie danych. Dzięki technologii HD+, Twoje codzienne treści wyglądają ostro, wyraziście i oszałamiająco.

Telefon Samsung Galaxy A32 5G – zaawansowane możliwości fotografowania

Zaawansowana poczwórna kamera w pełni zadowoli miłośników fotografowania. Galaxy A32 5G posiada kamerę główną 48MP, ultraszeroki kąt, kamera głębi oraz obiektyw makro. Kadruj, dostrzegaj detale za pomocą kamery makro, poszerzaj kąt widzenia dzięki kamerze Ultra Wide i dopasuj ostrość dzięki kamerze głębi.