Samsung Galaxy M13

Samsung Galaxy M13 5G

Chcesz cieszyć się w pełni posiadanymi aplikacjami oraz możliwością smsowania i dzwonienia? Skorzystaj z powiększonego wyświetlacza 6,6 cala w Galaxy M13. Technologia HD+ zapewnia krystalicznie ostry obraz z bogatymi kolorami. Tak dobre efekty udało się uzyskać dzięki bardzo prostej formie telefonu oraz postawieniu na jego wysoką funkcjonalność.

W Samsung Galaxy M13 umieszczony jest aparat z trzema specjalnymi obiektywami. Główny, o rozdzielczości 50 MP, zapewnia wyrazistość każdego szczegółu na wykonanej fotografii. Drugi obiektyw zapewnia ujęcia w ultraszerokokątnej panoramie. Kąt 123° zapewnia perspektywą podobną do tej uzyskiwanej przez ludzki wzrok. Dzięki temu zdjęcia będą prezentować się jeszcze lepiej. Telefonem możesz złapać także najmniejsze detale. Regulowany obiektyw w Samasung Galaxy M13 ułatwi rozmycie tła i wyostrzenie fotografowanego obiektu na pierwszym planie.

Wytrzymałość i funkcjonalność Samsung Galaxy M13

W telefonach Samsung zastosowanie znalazły bardzo pojemne baterie 5000 mAh. Z ich pomocą użytkownicy mogą być w pełni dostępni przez cały dzień, nawet jeśli nie mogą w międzyczasie podłączyć się do ładowarki. Doskonały zasięg oraz maksymalną szybkość przesyłu danych zapewnia nowoczesny modem. Samsung Galaxy M13 5G współpracuje z wciąż rozbudowywaną w Polsce siecią 5G.

Procesor Octa-core 4 Gb to flagowy podzespół Samsunga o najwyższej wydajności i szybkości działania. Domyślnie telefon może posiadać 64 lub 128 Gb wbudowanej pamięci. Jeśli jednak lubisz mieć dużo aplikacji pod ręką, z łatwością zwiększysz dostępne miejsce nawet do 1 Tb z pomocą karty pamięci.
Niezwykły dźwięk to doskonałe uzupełnienie Samsunga M13. Galaxy wyposażone są w system Dolby Atmos, zapewniający nasycony, bogaty i przestrzenny dźwięk. Załóż słuchawki i przenieść się w sam środek koncertu!