Samsung Galaxy Z Fold 3 5G

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G | GSM24.pl

Rozkładane smartfony to jeden z ciekawszych trendów ostatnich lat. Nowe modele regularnie pojawiają się na rynku i cieszą się dużą popularnością, szczególnie wśród klientów szukających nowinek technologicznych oraz wysokiej jakości telefonów. Jednym z modeli rozkładanych jest Samsung Galaxy Z Fold 3 5G. W GSM24.pl dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: zielonej oraz czarnej. Zawiera procesor Qualcomm Snapdragon 888, system operacyjny Android 12 i 12 GB pamięci RAM. Sprawdź jego pełną specyfikację oraz możliwości — zamów z darmową dostawą i możliwością zwrotu do 14 dni po otrzymaniu zamówienia.

Smartfon z rozkładanym ekranem Galaxy Z Fold 3 5G

Galaxy Z Fold 3 5g to smukły telefon, który po rozłożeniu daje duży ekran pozwalający na wygodną pracę, oglądanie filmów, a nawet granie. Przed otworzeniem przekątna wyświetlacza wynosi 6,2”, natomiast po rozłożeniu zwiększa się ona aż do 7,6”. Producent zadbał o estetykę i komfort użytkowania rozłożonego smartfona - w momencie jego rozłożenia znika otwór na obiektyw, dzięki czemu nic nie zaburza estetyki. Za głębię wyświetlanego obrazu odpowiada ekran wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2X. Każda z aplikacji dostępnych na telefonie została zoptymalizowana pod kątem wymagań rozkładanego ekranu. W przypadku, gdy pobrane aplikacje nie dostosowują się do wielkości Galaxy Z Fold 3 5G, należy skorzystać z ustawień. Rozłóż ekran i podziel go na maksymalnie trzy aplikacje, z których możesz korzystać jednocześnie. W tym samym czasie oglądaj filmy, przeglądaj maile i pracuj.

Telefon jest wodoodporny — oznaczony normą IP68. Zachlapanie lub korzystanie ze smartfona w deszczu nie przyniesie żadnych zniszczeń. Dodatkowo urządzenie zostało wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów, przez co wielokrotne otwieranie nie spowoduje uszkodzeń jego mechanizmu. Ekran zabezpieczono szkłem hartowanym Corning® Gorilla® Glass Victus, które ochrania telefon podczas upadków oraz przed zarysowaniem.

Smartfon z rysikiem Samsung Z Fold 3 5G

Duży ekran o wielkości 7,6” daje duże możliwości wykorzystania. Jeśli urządzenie używasz podczas pracy, z pewnością warto skorzystać z rysika S Pen, dający autentyczne wrażenie pisania. Realizm przekłada się na szybkość pracy i jakość wykonanego zapisu. Jakie możliwości daje rysik S Pen?

Przykładowo, rysik S Pen umożliwia szybkie tłumaczenie poszczególnych słów lub całego tekstu. Wystarczy skorzystać z funkcji tłumaczeń i zaznaczyć wybrany tekst, aby automatycznie został on wyświetlony w naszym języku. Zaoszczędzamy czas na kopiowanie zdań i wklejanie ich do odrębnego tłumacza. Rysik pozwala także na zdalne wykonywanie zdjęć. Po sparowaniu go z telefonem Galaxy Z Fold3 5G ustaw telefon z dala od siebie pod wybranym kątem i zrób ujęcie. Jedną z ciekawszych funkcji jest  “Screen-off memo”, czyli możliwość sporządzania notatek na zablokowanym ekranie smartfona.

Aparat Z Fold 3 5G | Rozdzielczość, obiektywy

Smartfon Z Fold 3 5G posiada 3 rodzaje obiektywów: obiektyw główny 12 MP, obiektyw ultraszerokokątny 12 MP oraz teleobiektyw 12 MP. W aplikacji aparatu znajduje się wiele przydatnych trybów takich jak HDR, tryb nocny, tryb rozpoznawania scen, z których można skorzystać w trakcie sesji zdjęciowych w celu uzyskania jak najlepszego efektu. Wszystkie kolory na zdjęciach zostały odpowiednio podbite, a detale wyostrzone. Efekt końcowy pozostaje jednak bardzo naturalny. Wykonując zdjęcia w ruchu, warto wykorzystać optyczną stabilizację obrazu, która pozostawia fotografie nierozmazane.

Szerszy plan sfotografujesz, wykorzystując obiektyw ultraszerokokątny. Świetnie ukazuje perspektywę i często to jedyny sposób na zachowanie widoku całych obiektów. Z kolei teleobiektyw umożliwia zwężenie kadru, co jest szczególnie przydatne przy tworzeniu portretów.

Tryb nocny daje zadowalające wyniki — rekomenduje się skorzystanie z niego podczas fotografowania obiektywem głównym. W przypadku ultraszerokokątnego i teleobiektywu zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z lampy błyskowej. Profesjonaliści mogą skorzystać z trybu Pro dla zdjęć i wideo, Panoramy oraz Perspektywa Reżysera. Osoby, które działają na Instagramie lub zawodowo fotografują jedzenie, mogą zainteresować się trybem Żywność.

Czym wyróżnia się Samsung Galaxy Z Fold3 5G?

Jedną z największych zalet telefonu Samsung Galaxy Z Fold3 5G, która zdecydowanie wyróżnia urządzenie od konkurencji, jest zachwycający ekran. Intensywne kolory docenia się w szczególności podczas oglądania filmów i w pracy - skorzystają z nich głównie graficy. Jasny ekran daje bardzo dobrą widoczność, która może być przydatna w momencie rozgrywek i podczas użytkowania telefonu przy znaczącym nasłonecznieniu.

Bateria Samsung Galaxy Z Fold3 5G o pojemności 4400 mAh wystarcza często na całą dobę, a w momencie jej wyładowania, skorzystaj z szybkiej ładowarki 25 W lub ładowarki bezprzewodowej. W krótkim czasie dostarczysz pełną moc niezbędną do działania — uzyskasz 100% baterii w około godzinę. O bezpieczeństwo wrażliwych danych oraz plików przechowywanych na telefonie zadbała technologia Samsung Knox. Rozwiązanie oparte jest na sprzęcie i oprogramowaniu - jego działanie rozpoczyna się w momencie uruchomienia telefonu.

Sprawdź ofertę GSM24.pl | Kup Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Flagowy smartfon Galaxy Z Fold3 5G Samsung kupisz w niskiej cenie w sklepie online GSM24.pl. Zamówienia zostaną dostarczone na wskazany adres w ciągu kilku najbliższych dni roboczych zupełnie za darmo — wszystkie zamówienia na kwotę powyżej 300 zł są gratis! Jeśli telefon nie spełni Twoich oczekiwań lub chcesz zdecydować się na inny model, możesz dokonać zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta - dowiedz się więcej o oferowanym smartfonie Galaxy Z Fold 3 5G!