Samsung Galaxy A33 5G

Poznaj Samsung Galaxy A33 5G  


Samsung Galaxy A33 5G to budżetowy smartfon o świetnych podzespołach. Jego dodatkowym atutem jest nowoczesny design i obudowa dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. O pracę urządzenia zadbał procesor Samsung Exynos 1280, dzięki któremu wszystkie procesy przebiegają sprawnie i brak tutaj jakichkolwiek opóźnień. Telefon doskonale sprawdza się do codziennej pracy, a także do przeglądania mediów społecznościowych i innych podstawowych zadań.

Pamięć RAM wynosi 6 GB, a użytkownik otrzymuje 128 GB pamięci wewnętrznej. Na uwagę zasługuje również sam ekran o rozdzielczości 2400 x 1080 i zagęszczeniu pikseli 411 ppi. Uzyskany obraz jest nasycony, a technologia AMOLED sprawia, że kolory prezentują się niezwykle wyraźnie. Ekran Galaxy A33 5G to aż 6,4" - telefon doskonale sprawdzający się dla zwolenników dużych smartfonów.

Zalety Galaxy A33 5G


Budżetowy smartfon Samsung Galaxy A33 5G zawiera baterię o pojemności 5000 mAh, dzięki której jest w stanie pracować przez pełną dobę. Istnieje możliwość wydłużenia jego czasu pracy, poprzez skorzystanie z trybu oszczędzania baterii i mniej intensywnemu użytkowaniu.

Wykonując fotografie w dobrym świetle, aparat Galaxy A33 5G pozwala uzyskać bardzo szczegółowe zdjęcia o nasyconych barwach. Podczas sesji warto skorzystać z praktycznej funkcji Object Eraser, za pomocą której usuniesz ze zdjęcia wszystkie niechciane obiekty. Pamiętaj — w GSM24.pl telefon Samsung Galaxy A33 5G został objęty 24-miesięczną gwarancją i zostanie dostarczony pod wskazany adres zupełnie za darmo. Zachęcamy do składania zamówień!