Galaxy S20 FE

Smartfon Samsung Galaxy s20 FE 5G

Samsung Galaxy s20 FE 5G to smartphone, który został wprowadzony na rynek w trzeci kwartale roku 2020. Koreański producent nie pierwszy raz w historii zdecydował się na skonstruowanie odświeżonej wersji swojego flagowe urządzenia, ale pierwszy raz w historii wiernie posłuchał swoich klientów.

W tym modelu mamy permanentnie rozwiązany problem z przegrzewaniem się urządzenia ponieważ smartphone galaxy S20  FE 5G został wyposażony w ulepszony procesor. Na pokładzie tego modelu znajduje się Qualcomm Snapdargon 865. Jest to ośmiordzeniowy chip, który taktowny jest zegarem procesora o częstotliwości 2,84 GHz.

Smartphone  Galaxy s20 FE 5G

Na rynku dostępne są dwie wersje samsung galaxy s20 FE 5G, które różnią się od siebie wbudowaną pamięcią wewnętrzną. Kupić możemy wersję 128 GB lub 256 GB. Bez względu na to, którą wersję wybierzemy, otrzymujemy możliwość rozbudowy magazynu danych, za pomocą karty MicroSD. Maksymalna obsługiwana wielkość dodatkowego nośnika to aż 1 TB.

Smartphone Galaxy S20  FE 5G zdobył wielu fanów, dzięki płaskiemu ekranowi. Zagięte krawędzie, charakterystyczne dla tego producenta są uwielbiane przez dużą część osób, ale przez równie dużą rzeszę odbiorców po prostu nie chciane. Dlatego użycie płaskiej tafli szkła w samsung galaxy S20 FE 5G to strzał w dziesiątkę.

Mówiąc o ekranie ciężko jest nie wspomnieć o jego częstotliwości jego odświeżania, która wynosi aż 120 Hz, co czyni obraz samsung galaxy S20 FE 5G niewiarygodnie płynnym. Połączenie tej cechy z faktem, że jest to matryca Super Amoled wyświetlająca aż 16M kolorów, dowiadujemy się dlaczego jest to najlepszy ekran na rynku.