Samsung Galaxy A04s

Samsung Galaxy A04s

Telefony Samsung słyną z prostej formy, w której ukryte są nowoczesne, wydajne i w pełni funkcjonalne rozwiązania. Nie inaczej prezentuje się Samsung Galaxy A04s.

Trzy obiektywy zapewniają wykonywanie wysokiej jakości zdjęć. Możesz uruchomić całą swoją kreatywność. Aparat główny, o rozdzielczości 50 MP, zapewnia niezwykłą klarowność zdjęć. Z kolei przednia kamera 5 MP umożliwia połączenia audiowizualne lub wykonywanie autoportretów. Specjalnością tego modelu jest aparat Macro o rozdzielczości 2 MP, przeznaczony do robienia efektywnych zbliżeń. W naturalny sposób rozmywa on tło, dzięki czemu fotografowany obiekt znajduje się zawsze na pierwszym planie.

Bateria ukryta w wytrzymałej obudowie Galaxy A04s zapewnia 5000 mAh — to wystarczająco dużo, by cieszyć się pełną funkcjonalnością telefonu przez cały dzień. Natomiast wydajny, ośmiordzeniowy procesor z pamięcią 3 lub 4 GB zapewnia szybkie działanie wszystkich aplikacji.

Samsung Galaxy A04s znany jest również z doskonałych doznań dźwiękowych, przenoszonych przez słuchawki. Technologia Dolby Atmos sprawi, że momentalnie przeniesiesz się w samo centrum koncertu, by cieszyć się doskonałą jakością przestrzennego dźwięku.

Wysoka funkcjonalność telefonu nie powinna zasłaniać aspektów bezpieczeństwa. Użytkownicy Galaxy A04s chronieni są systemem Samsung Knox. Już od chwili pierwszego włączenia, Twoje dane nie będą narażone na ataki z zewnątrz. Wielowarstwowa architektura zabezpieczeń zabezpiecza Cię nie tylko przed złośliwym oprogramowaniem, ale także atakami hakerów oraz innymi zagrożeniami. Jeśli więc chcesz się cieszyć pełną funkcjonalnością smartfona bez strachu o swoje dane, Samsung Galaxy A04s będzie dla Ciebie.