Samsung Galaxy Xcover 6 Pro

Samsung Galaxy XCover 6 Pro

Galaxy XCover 6 Pro to smartfon przeznaczony dla wymagających użytkowników. Aparat klasy rugged zaprojektowane zostały z myślą o pracy w bardzo trudnych warunkach. Dlatego z pewnością spełni on oczekiwania podróżników (szczególnie w terenach górskich) czy amatorów sportów ekstremalnych. Specjalnie dla nich Samsung Galaxy XCover 6 Pro posiada wzmocnioną obudowę. Dzięki temu otrzymał certyfikaty IP68 oraz MIL-STD-810H.

Prosty design i elegancja | Smartfon Samsung Galaxy A52s 6 GB / 128 GB czarny

Jedną z cech szczególnych linii A oprócz niskiej ceny jest prosty design. Nie znajdziemy tutaj zbytnio odstających obiektywów, tylnego panelu w rzucających się w oczy kolorach - liczy się przede wszystkim minimalizm. Dzięki tak dużej prostocie smartfon Samsung Galaxy A52s 5g 6/128gb black przypada do gustu szerokiemu gronu zadowolonych odbiorców. Duży wyświetlacz o przekątnej 6.5 cala z niemalże niewidocznymi ramkami pozwala na swobodne przeglądanie treści, oglądanie filmów i seriali, a także wygodą pracę. Na jego froncie umieszczony został niewielki obiektyw aparatu do selfie. Tył pokrywa obudowa w czarnym kolorze, a na samym jej dole znajduje się drobne logo, które zupełnie nie zaburza estetyki telefonu. W górnej części standardowo umieszczono panel z obiektywami aparatu.

Dlaczego warto postawić na ten aparat telefoniczny? Możesz go obsługiwać w rękawicach, więc będzie on zawsze dostępny pod ręką. Także deszcz nie będzie stanowił żadnej przeszkody przy korzystaniu z Galaxy XCover 6 Pro 5G. Możliwość zmiany czułości dotyku w ustawieniach ułatwia ustawienie telefonu pod swoje potrzeby.

Niezwykle przydatną funkcją Samsung Galaxy XCover 6 Pro z 2022 roku jest konfigurowalny klawisz boczny. Z jego pomocą można uruchomić Push-to-Talk lub inną, dowolną, wybraną przez Ciebie aplikację.

Samsung Galaxy XCover 6 Pro sprawdzi się u osób niezwykle aktywnych: górskich podróżników, narciarzy i amatorów innych, wymagających sportów. Jednak korzystać z niego mogą też domatorzy, którzy cenią sobie wytrzymały sprzęt. Dlatego polecamy zapoznać się ze specyfikacją tego aparatu telefonicznego wszystkim naszym klientom.