Galaxy A52s

Smartphone Samsung Galaxy A52s

Telefon Samsung Galaxy A52s to propozycja ze średniej półki cenowej – model dedykowany osobom, którym zależy na wysokiej jakości w przystępnej i rozsądnej cenie. Samsung znacznie poszerzył swoją ofertę w tym segmencie i trzeba przyznać, że ma kilka asów w rękawie. 

Jednym z ciekawych urządzeń jest właśnie smartphone Galaxy A52s, który debiutował w sierpniu 2021 roku. Świetnie leży w dłoni, ma bezbramkową smukłą konstrukcję, stylowy design i mocną specyfikację. Dla wielu osób Galaxy A52s może być superśredniakiem doskonałym – powinien zadowolić nawet wymagających użytkowników. 

Telefon Samsung Galaxy A52s – specyfikacja 

Prezentowany model posiada m.in. 8-rdzeniowy procesor Qualcomm SM7325, ekran 6.5” Infinity-O Display o rozdzielczości 2400x1080, aż 6 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej na dane użytkownika, cztery aparaty fotograficzne, wydajną baterię o pojemności 4500 mAh, a także obsługuje łączność 5G oraz umożliwia płatności zbliżeniowe NFC. 

Mocny procesor oznacza wzrost mocy w porównaniu do poprzedniej generacji o 30%! Dzięki niemu wszystkie apki oraz gry działają płynnie. Smartphone Galaxy A52s posiada także aparat z optyczną stabilizacją obrazu i obudowę wodoszczelną, a producent oferuje kilkuletnie wsparcie aktualizacyjne. Telefon Samsung Galaxy A52s ma też poczwórny aparat – m.in. główny 64 Mpix, poprawiony moduł do selfie 32 Mpix. Intensywnie korzystasz ze smartfona? Z akumulatorem 4500 mAh i opcją szybkiego rozładowania nie musisz się o to martwić, a w razie potrzeby skorzystasz z ekspresowego doładowania Fast Charging 25W.