P Smart Z

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

Smartfon Huawei P SMART Z miał swoją premierę w drugim kwartale roku 2019. Jest to podążanie za trendem w którym to ekran ma zajmować jak największą część ekranu. Właśnie dlatego telefon Huawei P SMART Z posiada symetryczne, bardzo wąskie ramki. Bardziej spostrzegawczy użytkownicy zauważą, że na froncie brakuje też przedniej kamery. Co się z nią w takim razie stało? Otóż w smartphone Huawei P SMART Z zastosowano sprytny mechanizm, dzięki któremu kamera chowa się w korpusie. Sam obiektyw wielu użytkowników może delikatnie zawodzić, ponieważ w słabych warunkach oświetleniowych, smartfon Huawei P SMART Z nie robi najlepszych zdjęć przy użyciu przedniej kamery. Musimy jednak ciągle mieć z tyłu głowy, że mówimy o niedrogim urządzeniu.

Fani mobilnej fotografii nie będą jednak aż tak pokrzywdzeni. Smartfon Huawei P SMART Z został wyposażony w dobry aparat główny. Obiektyw posiada matrycę o rozdzielczości 16 Mpx, co pozwala na zrobienia bardzo szczegółowego zdjęcia. Oprogramowanie aparatu dodatkowo wspomaga całą infrastrukturę, dlatego możemy cieszyć się świetnym odwzorowaniem barw na zdjęciach.

Mimo upływu czasu, smartphone Huawei P SMART Z nadal świetnie się spisuje w trudnych zadaniach. Głównie za sprawą ośmiordzeniowego procesora. Telefon komórkowy Huawei P SMART Z posiada tylko 4GB pamięci RAM, a to obecnie trochę mało i przy bardziej wymagających aplikacjach, możemy czekać trochę dłużej podczas ładowania.

Mimo to, urządzenie nie zawodzi obecnych użytkowników. Jest bardzo pożądane ze względu na swoją nietypową konstrukcję, jednak w tym momencie smartphone Huawei P SMART Z jest trudny do kupienia.