Galaxy A52 5G

Samsung Galaxy A52 5G

Telefon Samsung Galaxy A52 5G został wyposażony m.in. w ekran 6,5” AMOLED z odświeżaniem 120 Hz, wodoszczelną obudowę IP67, zestaw aparatów – m.in. kamerę tylną ze stabilizacją optyczną, niezły aparat przedni, a także możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K, wyjście słuchawkowe mini jack 3,5 mm. 

Rozdzielczość wyświetlacza Super AMOLED Gorilla Glass 2400 × 1080 px to gwarancja świetnej jakości obrazu. Ponadto prezentowany model koreańskiego producenta zapewnia łączność NFC do płatności zbliżeniowych oraz slot na kartę pamięci microSD, dzięki której można poszerzyć zakres pamięci na pliki. 

Smartphone Galaxy A52 5G – elegancki i smukły design 

Uwagę zwraca także eleganckie wykończenie oraz duży i wygodny 6,5-calowy ekran. Samsung Galaxy A52 5G sprawdzi się na co dzień i w każdych warunkach – niezależnie od przeznaczenia. Poradzi sobie jako narzędzie pracy, ale także dostarczy rozrywki.

Bateria o pojemności 4500 mAh wystarcza na długo, a jej czas ładowania jest krótki – w razie konieczności szybko go doładujesz. Smartphone Samsung Galaxy A52 5G posiada mocny procesor 8-rdzeniowy Qualcomm Snapdragon 750G, 6 GB RAM oraz 128 GB na pliki. 

Obsługa sieci 5G

Samsung Galaxy A52 5G wyposażony jest w technologię 5G, czyli technologię piątej generacji, dzięki której można w pełni cieszyć się naprawdę szybkim połączeniem sieciowym, gdy będziesz w jego zasięgu. Sieci 5G otwierają nowe możliwości. Działa w oparciu o wykorzystanie fal radiowych na wysokich częstotliwościach i podłączenie do światłowodów. To wyjątkowo szybkie przesyłanie danych i komfort pracy na najwyższym poziomie.